У Житомирі проросійські диверсанти планують провокації на 8-9 травня

Проросійські диверсанти планують провокації на 8-9 травня У Житомирі можливі провокації від імені житомирян за сепаратизм.
Згідно інформації, отриманої з неофіційних джерел, в місті розселилася поквартирно група заїжджих осіб, завдання яких - дестабілізувати ситуацію через вчинення різного роду провокацій в тому числі на 9-те травня.

Чи вдасться провокаторам від імені житомирян під маскою вшанування ветеранів Великої Вітчизняної Війни досягнути потрібний тим, хто проплачує ці справи, результат, залежить від того, наскільки житомиряни швидко зорієнтуються в ситуації й наперед засудять будь-які антиукраїнські дії від імені міста.

В силах правоохоронних органів, громадських загонів самооборони й самих житомирян забезпечити громадський порядок у місті, щоб житомирська міліція була на стороні народу, а не сепаратистів, як це було в Одесі й за що не понесено адекватного покарання на рівні МВС.

Кілька діб тому невідомі стали розповсюджувати проти житомирських десантників образливі листівки та зняли відео на підтримку терористів.

В той час, коли наші хлопці гинуть, рятуючи Донбас від терористів та російських диверсантів, деякі "вдячні" житомиряни розповсюджують проти житомирських десантників образливі листівки та знімають відео на підтримку терористів.

Житомирські десантники телефонують із Донецької області, де зараз дислокуються, та жалілися на невідомих, що порозвішували 3 травня ось такі образливі листівки у них на частині.

В контакті створена група "Полесская Русь" (станом на 22 00, 4 травня, групу закрили), в якій до 30 учасників із Житомира, а також, Комсомол Житомирщини, які розповсюджують антидержавні повідомлення, в тому числі і з Житомира.

Серед активних житомирян два учасника, яких поки ідентифікувати не вдалось - це Веталь Пийпиво ( станом на 23 00, 4 травня, чоловік ідентифікований, працює в Центрі соціальних служб для сім'ї,дітей та молоді...) та Виталий Стоячий (станом на 00 20, 5 травня, сторінку користувач видалив).

Окрім того, що на їх сторінках явно матеріали антиукраїнського характеру та підтримки терористів на Донбасі, один з них сфотографований схоже біля "Вічного вогню" у Житомирі, де напередодні було зняте відео на підтримку сепаратистів у Славянську, яке Стоячий розповсюджував у себе та коментарях в групі.

За чутками, саме учасники "Полесской Руси" планують марш на підтримку сепаратистів та можливі провокації на 9 травня.

Комментарии   

 
0 #1 Зорян 07.05.2014 11:55
Смерть российско-фашис тским оккупантам!

Пусть только попробуют у нас прокукарекать про свою Рашу!
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить