Працівники Житомирського лікеро-горілчаного заводу зустріли нового директора плакатами: Не пустимо банду на завод!

Працівники Житомирського лікеро-горілчаного заводу зустріли нового директора плакатами: Не пустимо банду на завод! Працівники Житомирського ЛГЗ не пустили на підприємство нового керівника від ДУСі Ігоря Касича. Він вже був куратором підприємства у 2010-2011 роках.

За панування Януковича, цей самий новопризначений керівник - І. Касич, представившись представником ДУСу ледве не збанкрутував ДП "ЖЛГЗ", зробивши 32 млн. боргу заводу.

Працівники заводу кажуть, що бояться за свої торгові марки, які можуть зникнути з підприємства: «Житомирський стандарт», «Президентський стандарт» та «Житомирська на бруньках».

«Підприємство 6 років відстоювало торгову марку «Житомирська на бруньках». На сьогоднішній день потрібна година, щоб забрати цю торгову марку. Треба зайти на підприємство і ввечері можна вийти власником торгової марки. Ця людина (Ігор Касич) нехай поверне 32 мільйони боргу, або скаже тим людям, які знають, де вони, і хай повернуть», - каже в.о. гендиректора Мирослав Кучер.

Натомість новопризначений голова Житомирського ЛГЗ не розуміє, чому працівники заводу не хочуть бачити його керівником.

«Стара адміністрація збурює народ проти змін. Я так розумію, ті часи, коли Янукович був при владі, для них дуже дорогі», - коментує новопризначений директор Касич.

Натомість, представник від Державного управління справами запевнив працівників, що їх вимоги були почуті і невдовзі питання щодо керівника підприємства буде вирішено.

Нагадаємо, що попередній керівник Житомирського ЛГЗ Олександр Спірідонов написав заяву на звільнення. Зараз він перебуває на лікарняному.

Житомирський ЛГЗ - єдине в Україні лікеро-горілчанє підприємство, яке належить державі.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить