Крайні ліві у Житомирі хочуть провести мітинг 1 травня

анархісти Ще не так давно громили офіси КПУ і валили пам'ятники Леніну, а вже знову ліва зараза вилізла у Житомирі.

Крайні ліві запланували проведення ходи центром Житомира 1 травня. Мета лібертатних комуністів - знищення всякої державної влади і створення дрібних автономних громад: "Влада не потрібна там, де існує суспільство взаємодопомоги!", "Мы требуем полностью отменить президентство в Украине".

Представники Громадської кампанії «Марш патріотів» заявляють, що зупинять ходу анархістів, заплановану на 1 травня цього року.

"Анархісти зі своїми ідеями виступають проти існуючого конституційного ладу, чим підривають його основи та існуючий стан речей", - кажуть в організації "Марш патріотів".

Окрім того, проведення їхньої ходи дестабілізуватиме й без того напружену суспільну ситуацію, вноситиме розбрат між житомирянами та провокуватиме порушення суспільного порядку, - йдеться у повідомленні.

Громадська кампанія «Марш патріотів», наголошує, що "насправді ці так звані анархісти є нічим іншим як сепаратистами та мають отримати жорстку відсіч".

"Традиційно першотравень – є святом для всіх працюючих розумом і руками людей, на добробут та розбудову Великої України, а не днем, коли купка сепаратистів проголошуватиме нам свої ідеї. Громадська кампанія «Марш патріотів» зупинить анархістів", - кажуть в організації.

Патріоти Житомира, приходьте будь ласка на 12 годину на площу Перемоги, щоб не допустити зі сторони цих анархістів провокацій. Сам мітинг планується на площі  Корольова.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить