Полісська сотня

Житомир фото
Сьогодні на Новому бульварі зібралися мужні чоловіки Житомира, які готуються самостійно воювати з окупантами, якщо російсько-фашистські загарбники розпочнуть вторгнення.

Місце було обрано не випадково, бо саме на Новому бульварі знаходиться траурний монумент на честь загиблих воїнів-"афганців", до якого поклали квіти. Також помянули Максима Чайку, молодого українського патріота, якого зарізали в Одесі рівно 5 років тому.

Голова батальону "Полісся" Сергій Уланов повідомив, що воєнізоване формування самооборони з вчорашнього дня є офіційним, розпорядження про його створення підписав голова ОДА Кізін.

Сьогодні бійці самооборони обговорили поточні справи, призначили старшин і навіть провели невелике навчання у Бердичеві, де також діє атив батальону "Полісся".

Пристутній на зборах Князь Огін, голова голова Слов'янської духовної течії "Великий Вогонь", нагадав про необхідність негайного ремонту бомбосховищ у Житомирі. Російські фашисти можуть наносити ракетно-бомбові удари по жилих кварталах усіх великих міст України, як вони це робили у Грузії.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить