Житомирський Автомайдан добився звільнення заступників обласного прокурора

Житомирский Автомайдан добился увольнения заместителей областного прокурора Cьогодні Житомирський Автомайдан добився звільнення заступників обласного прокурора.

Сьогодні Житомирський Автомайдан відвідав обласну прокуратуру. Співробітники прокуратури мовчки зустріли автомайданцев на вході будівлі. До обласної прокуратури прийшли близько трьох сотень людей з плакатами і транспарантами. Автомайданівці і представники громадськості Житомира і області перерахували порушення і злочини, в яких звинувачують співробітників прокуратури і міліції. Так, з перерахуванням прізвищ і посад були оголошені факти корупції. Особливе обурення викликало те, що у нового прокурора області є навіть кличка "Червонець".

Під оплески було висунуто вимогу негайного звільнення прокурора області і його заступників. Сам прокурор не вийшов до присутніх, оскільки в цей же самий час у Бердичеві проходило звільнення прокурора Бердичівського району. Проте, троє заступників все ж написали заяви про звільнення за власним бажанням.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить