Що чекає інвесторів будинку по Щорса, 155

Житомирська влада, цього разу обласна, знову обіцяє власникам квартир в недобудованому будинку по вулиці Щорса, 155 світле майбутнє.

За повідомленням департаменту містобудування, архітектури та будівництва Житомирської обласної державної адміністрації: "Питання добудови скандального будинку по вул. Щорса, 155, що в м. Житомир, буде вирішено." - повідомляє сайт www.0412.ua, посилаючись на інформацію від департаменту містобудування, архітектури та будівництва Житомирської облдержадміністрації.

На сайті пишуть: «Завдяки облдержадміністрації зараз на стадії вирішення питання про виділення коштів у розмірі 8,9 млн грн для завершення будівництва багатоповерхівки. Кошти мають бути виділені в якості допомоги Житомирській області з державного бюджету. Це питання найближчим часом буде розглянуто на рівні Кабінету Міністрів України.»

Будинок по Щорса, 155 «на контролі» вже другий рік у міської та обласної влади. У квітня 2013 року мер Житомира Володимир Дебой за дорученням депутатів міської ради написав звернення на ім'я Прем'єр-Міністра України, у якому просив в уряду виділити ці самі 8,9 млн грн.
З тих пір пройшло вже 3 місяці. Якщо і припустити, що найближчим часом Кабмін все ж виділить якусь субвенцію і врахувавши бюрократію, а також розрахунки-перерахунки між казначейством, а також можливі тендери, складно уявити як недобудований будинок, в якому не проводилися внутрішні роботи та вкрадена проводка, найближчим часом доведуть до такого стану, в якому можна жити. А там ще й гроші можуть знову не встигнути використати, і знову повернуть їх у Київ. Але, як кажуть, надія вмирає останньою.

Варто відзначити, що інвестори, які вклали свої гроші в цей будинок, вже не вірять обіцянкам влади. Востаннє - 27 травня, вони на Великдень прийшли до губернатора Сергія Рижука з яйцями і пасхальним паскою, щоб нагадати про обіцянки річної давнини.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить