У Новограді-Волинському танки, БМП і самохідні артилерійські установки завантажуються боєкомплектами і шикуються у довгі колони

танк Військові частини 8-го армійського корпусу виконують заходи по приведенню в бойову готовність.

У Новограді-Волинському, на Житомирщині, особовий склад 30-ї окремої гвардійської механізованої бригади перевіряє техніку на справність і завантажує її боєкомплектами. Танки, БМП і самохідні артилерійські установки шикуються у довгі колони. Тут усі набої бойові, техніка справна і будь-якої секунди готова виконувати накази командирів.

Військові зізнаються: подібним вони займались і раніше, але через події в Криму виконують завдання з ще більшою відповідальністю.

Діям російських військовослужбовців у Криму тут оцінок не дають, але не приховують, що співпереживають військовим, які охороняють суверенітет України, і якщо буде наказ – негайно вирушать на їхню підтримку.

Росіянин за національністю Володимир Олійник зізнається: ніколи не міг уявити, що два братніх народи опиняться за крок до війни. Втім, переконує, що вже давно вирішив для себе, чиї кордони буде захищати.

Командир бойової машини Сергій Улітенков впевнений: росіяни підтримують курс своєї влади, бо отримують викривлену інформацію. Він вірить, що конфлікт вдасться владнати миром і не втомлюється роз’яснювати своїм російським друзям, що насправді діється в Україні.

У 12-му полку оперативного забезпечення, який також дислокується у Новограді-Волинському, у п’ятницю, 7-го березня, військові інженери відточували майстерність у переправі через водну перешкоду. Техніка, що мається у полку, з легкістю переправить через водойму вантаж вагою понад 42 тонни. Якщо ж на горизонті з’явиться противник, рота аерозольного маскування за лічені хвилини зробить переправу непомітною ні з неба, ні з землі.

Офіцери сподіваються, що їм не доведеться воювати і просять не панікувати, а підтримати їх.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить