У Житомирі стартував благодійний марафон "Я такий як ти" для дітей з синдромом Дауна

діти з синдромом Дауна, Житомир «Я ТАКИЙ ЯК ТИ» - під цим гаслом стартував благодійний марафон для дітей з синдромом Дауна в Житомирі.

Ініціаторами та організаторами марафону стали Житомирське Молодіжне крило партії «УДАР» та ГО «Діти Сонця».

«Задумка нашого марафону полягає у тому, щоб показати людям, що діти із синдромом насправді не відрізняються від інших – вони так само люблять гратися і  займатися творчістю. Вони теж потребують любові і захисту, як і будь-яка інша дитина. Наша мета – показати, що ці діти нічим не гірші від звичайних дітей, можуть відвідувати звичайні садочки і школи», - розповідає Олександра, активіст «УДАРної» молодіжки.

Першим етапом марафону стало маленьке свято у кав’ярні «Друзі Кава», де діти розмальовували кремом печиво у формі носка. Чому саме одного носка? Тому що один носок є символом дітей із синдромом Дауна.

Свято пройшло у теплій і веселій атмосфері, всім, хто прийшов підтримати сонячних діток, мами дарували прикрашене печиво.

Наступним кроком стане проведення подібного свята у «Львівській кав’ярні». У рамках благодійного марафону з 14 по 17 березня за сприяння центру розвитку дитина «Зебра» та розважального комплексу «Острів Розваг» відбудуться фотовиставки, присвячені сонячним дітям. Організатори марафону додали, що 17 березня у кінотеатрі «Україна» можна буде переглянути тематичний фільм.
Як повідомила президент ГО «Дітей Сонця», ООН проголосило 2014 рік роком дітей із синдромом Дауна.


Діти Сонця, Житомир

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить