На Житомирському бронетанковому заводі можуть ремонтувати до 500 двигунів на рік

На Житомирському бронетанковому заводі можуть ремонтувати до 500 двигунів на рік

На Державному підприємстві "Житомирський бронетанковий завод", яке входить до складу Державного Концерну "Укроборонпром", можуть ремонтувати від 300 до 500 дизельних двигунів на рік.

Про це повідомив директор підприємства Сергій Бутенко.

 

 

"На заводі проводиться повний цикл капітального ремонту двигуна для бронетехніки плюс все те, що стосується комплектуючих двигуна – насосів, генетарів, стартерів, - все ремонтується у нас. Сьогодні із нашими можливостями ми можемо ремонтуємо близько 300 двигунів на рік, а якщо постаратися, то і на 500 вийти зможемо. Проте ми виробляємо таку кількість двигунів, яку нам замовили", - сказав С.Бутенко.

Він наголосив, що після ремонту двигунів проходить їх випробування.

"Такі випробування займають 8,5 годин. Після проведення капітального ремонту згідно технічних умов ми даємо гарантію 350 мотогодин. Стільки ж, скільки було за часи Радянського Союзу", - сказав директор.

Він також наголосив, що за весь час роботи підприємства на заводі жодного разу не було затримок із виплатою заробітної плати. Крім цього, постійно йде зростання економічних показників.

В структурі загальної діяльності Державного підприємства "Житомирський бронетанковий завод" 40% складає виробництво власної продукції.

Довідка: ДП "Житомирський бронетанковий завод" входить до складу Державного Концерну "Укроборонпром". На підприємтсві налагоджено замкнений цикл ремонту 18 типів машин, серед яких БМП, БТР, БРДМ, БМД та БТРД різних модифікацій. Крім цього, підприємство виготовляє продукцію народно-господарського призначення, серед якої теплогенератори, плуги, а також здійснює капітальний ремонт двигунів с/г техніки тощо.


Джерело: УНН

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить