Житомир буде обирати мера 25 травня 2014

Дебой 27 лютого  Верховна Рада України проголосувала за проведення виборів міських голів.

Верховна Рада визначила, що вибори в містах, де немає голів, мають відбутися  25 травня 2014 року, тобто одночасно з президентськими виборами.

Як відомо, минулого вівторка, 25 лютого в м. Житомирі депутати міської ради більшістю голосів проголосували за дострокове припинення повноважень міського голови Володимира Дебоя. І хоча він з таким рішенням депутатського корпусу не погодився, бо, мовляв, воно прийняте з порушенням законодавства про місцеве самоврядування, однак заявив, що не оскаржуватиме його в судовому порядку.

Тепер у Володимира Дебоя з’явився шанс знову поборотися за крісло мера Житомира і через три місяці його зайняти. Чи захоче він використати таку можливість – уже незабаром стане відомо. Треба також зазначити, що житомиряни повинні подякувати Володимиру Михайловичу за чітку взважену позицію, яка дозволила нашому місту пережити зміну влади без особливих потрясінь. Придуркуватий Сірожа Рижук взагалі усунувся від цього питання, міг лише прокукарікати, що "влада - це каральний орган".

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить