Житомирський "Правий Сектор" не піддався на провокації

У Житомирі відбулася акція  перед центральним входом ТРЦ "Глобал", на якій перехожим роздвали агітаційні революційні листівки.

17 лютого, приблизно о третій годині дня, п'ятеро сміливих молодих людей вийшли на відкриту акцію перед центральним входом ТРЦ "Глобал", четверо з них були у масках, які закривали обличчя.

Як повідомив командир молодіжного загону житомирського "Правого Сектору" таку акцію вони проводять уже не вперше. Парубки тримали "бандерівський" червно-чорний прапор і роздавали перехожим листівки.

Багато хто з молоді з цікавістю приймав до рук недорогі листівки, присвячені громадянській революції, Але знайшлись і такі громадяни, яким акція "Правого Сектору" не сподобалась. Таких людей було двоє - багато, але безвкусно, вдягнена немолода жінка з кілограмовим привіском золотих ювелірних прикрас (зараз так здебільшого вдягаються судді, або працівники прокуратури), підійшовши до молодих людей несподівано назвала їх нацистами. Вона відмовилась від запитання: чому саме робить такі наклепницькі запити, треба зауважити, що, коли вона пішла, молоді люди без будь-якої агресії чи зневаги обговорювали можливу національну приналежність обвішаної золотими прикрасами жінки ближньосхідної зовнішності.

Не обійшлося і без російсько стурбованного п'янички, який, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, почав ображати активістів "Правого Сектору" чи то з провокаційних міркувань, чи просто його пропитий мозок не давав сигналів про можливу небезпеку. Відверті фашистські образи до представників української національності ледь не спровокували бійку, але активісти змогли пересилити в собі бажання покарати російського провокатора.

"Якби він був "титушкою", то я б не стримався, - сказав командир акції. - Але це здається був пересічний росіянин на підпиткую У всякому разі цей російськомовний алкоголік точно не є українцем, бо назвав нас бЕндерівцями".

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить