Коцюбко про створення ще однієї федерації футболу у Житомирі: Найстрашніше після СНІДу – це кугути при владі

Де два українці, там три гетьмани – саме цим висловом можна охарактеризувати ситуацію, яка склалась довкола Житомирської федерації футболу.

В минулому році голова Житомирської обласної федерації футболу Олександр Коцюбко переконував, що обласна влада підтримує розвиток футболу.

«Я відчув бажання влади нашої обласної, щоб у нас був футбол», - казав у грудні 2013 року керівник ЖОФФ.

Втім, вже у 2014 році на сайті департаменту сім’ї, молоді та спорту з’явилось повідомлення про створення ще однієї федерації футболу Житомирщини. Головою новоствореної організації став заступник губернатора Олександр Никитюк.

 

В облдержадміністрації поки не можуть прокоментувати створення ще однієї федерації, директор «спортивного» департаменту Раїса Гула каже, що офіційних документів про її реєстрацію ще немає. А Олександр Коцюбко вважає, що його просто обдурили.

«Ганьба вам усім, чиновники, п'явки на тілі суспільства. Ганьба Гулі конкретно, Никитюку, від мене вам, від голови федерації футболу Житомирської області ганьба вам. Рижуку особисто ганьба від мене… Ви мене знову обдурили, нас обдурили. Загнали цей футбол під плінтус, і не тільки футбол. На пенсію, всім на пенсію… Найстрашніше у нас в Україні після СНІДу – це кугути при владі», - емоційно ганьбить обласних керманичів Коцюбко.

Наразі голова ЖОФФ Коцюбко направив звернення до президента УЄФА з проханням допомогти у врегулюванні ситуації, яка склалась з Житомирською федерацією футболу.

 

По материалам: www.zhitomir.info


 

Комментарии   

 
0 #1 Саша 13.02.2014 18:47
Коцюбко можно уважать уже за то, что он не стал титушководом и вороватым чиновникам ставит палки в колеса
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить