Військовослужбовці Житомирщини проти застосування силових методів вирішення політичної кризи

військовослужбовці На загальних зборах військовослужбовці ухвалили звернення до Президента України, в якому, зокрема, йдеться про недопущення розпалу громадянської війни і руйнування цілісності держави.

У військових частинах Житомирщини пройшли загальні збори військовослужбовців на якому ухвалили звернення до Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України.

Відповідно до чинного законодавства України військовослужбовці Збройних Сил України є поза політикою. Про це неодноразово констатував Міністр оборони України Павло Лебедєв, наголошуючи на неможливості участі військових підрозділів Збройних Сил України у вирішенні внутрішніх політичних проблем.

Але як громадяни країни учасники зборів висловили стурбованість ситуацією, що склалася останнім часом в Україні. Не можуть байдуже спостерігати за подіями, адже мир та добробут в державі - це щастя та розвиток нації, рідних та близьких, майбутнє наших дітей.

Тому на загальних зборах військовослужбовці ухвалили звернення до Президента України, в якому, зокрема, йдеться про недопущення розпалу громадянської війни і руйнування цілісності держави.

Так у Житомирському військовому інституті імені С.П.Корольова Державного університету телекомунікацій відбулись загальні збори постійного складу військовослужбовців, на яких було розглянуто проект Звернення військовослужбовців Збройних Сил України до Президента України – Верховного Головнокомандувача.

На зборах було зачитано проект Звернення та проведено його обговорення. Усі виступаючі висловлювались за підтримку Звернення, при цьому наголошуючи про важливість недопущення застосування силових методів вирішення політичної кризи, яка сталась у країні, недопущення конфронтації та ескалації протиріч, що вже існують.

В свою чергу в 50 окремому ремонтно – відновлювальному батальйоні було організовано обговорення на загальних зборах Звернення, на якому військовослужбовці військової частини постановили підтримати шлях миру і спокою, задля процвітання України.Руслан Лінник. Регіональний медіа центр Міністерства оборони (Житомир)

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить