У Житомирі презентували ремонт даху, виконаного у ногу з сучасними технологіями

У Житомирі відремонтували дах  багатоповерхівки згідно сучасних  технологій.

15 січня у Житомирі презентували перший у місті дах багатоповерхівки за адресою вул. Котовського, 71, виконаний за сучасними технологіями із матеріалу високої якості.

Про це повідомила прес-служба Житомирської міської ради. «Дах 9-поверхівки покрили пінополіуретаном – новим сучасним матеріалом, якому властива висока міцність, еластичність, стійкість і гідроізоляція. 1,5-сантиметрове покриття здатне витримувати температури від -200 °С  до +200 °С. Виробник – житомирська фірма – дає 30 років гарантії на таке покриття та наголошує: мешканці будинку будуть задоволені», - інформують у мерії.

Вартість нового покриття вища, ніж звичайного руберойду – 245 грн. за кв.м., тоді як рулонне покриття коштувало б 150 грн. за кв.м.

За словами начальна управління житлового господарства Житомирської міськради Світлани Півоварової, у Житомирі 52 будинки, в яких протікає покрівля, і якщо пінополіуретан себе виправдає, його використовуватимуть і для ремонту інших дахів.

Вартість відремонтованого даху становить близько 500 тис. грн.

Коли дивишся на рожевий "сучасний" дах, чомусь беруть сумніви, що використані технології справді сучасні. Невже, у розвинутих країнах дахи будинків виглядають саме так? Чомусь не віриться.

До речі, у 2013 році влада планувала відремонтувати 47 дахів багатоповерхівок. А відчиталася чомусь тільки за один.

Комментарии   

 
+1 #2 Хихик 19.01.2014 14:52
Все в церковь за водичкой! С праздником !
Цитировать
 
 
+1 #1 Хихик 19.01.2014 14:51
Всех украинцев русских и белорусов с Крещением господним !
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить