У Житомирі проведуть Велодень-2019

22 травня, члени виконавчого комітету міської ради прийняли рішення «Про проведення в м. Житомир спортивного заходу «Велодень-2019».

«Традиційно в один із останніх вихідних травня, цього року – 26 травня  – у Житомирі проходить одне із найвидовищніших та найочікуваніших спортивних свят – Велодень-2019. Цей захід проводиться з метою популяризації  здорового способу життя, залучення мешканців міста до участі у масових фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходах. Організацію спортивного заходу доручено управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради спільно з підвідомчими установами та громадською організацією «ВелоЖитомир». У цьому році ми підготували для учасників заходу, вболівальників та просто бажаючих відвідати локації свята цікаву програму, яка включає не лише велопробіг по місту, але й концерт, велоквест, лотерею, різні активності. Щороку до велопробігу долучається все більше житомирян та гостей міста. Цей захід об’єднує і професіоналів, і любителів велоспорту, людей різних за віком та досвідом. А головне – популяризує здоровий спосіб життя серед різних вікових груп», – розповіла начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.

Довідково: Збір учасників спортивного заходу «Велодень-2019» біля кінотеатру «Жовтень». Шикування колони по вул. Мала Бердичівська та бульвару Новий. Рух колони велосипедистів вулицями: Мала Бердичівська, Велика Бердичівська, Театральна, Київська, Івана Сльоти, Шевченка, Велика Бердичівська, Мала Бердичівська та по бульвару Новий.

Приїзд до місця старту – кінотеатр “Жовтень”. Напрямок руху по карті за годинниковою стрілкою.Програма заходу:

10:00 – збір біля кінотеатру “Жовтень”; концерт;
11:00 – 12:00 – велопробіг по місту;
12:00 – активності, нагородження, діджей;
13:00 – велоквест (NEW! – лотерея);
15:00 – закриття Велодня.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить