На Житомирщині вже святкують Хелловін

Хелоуін Насправді, так званий Хелловін - це залишки кьольтського язичницького свята Самайн, яке насправді святкувалося на початку сонячного місяця - 21 жовтня, але через недолугість григоріанського календаря трохи змістилося, так само як і "мейдей".

До речі, наші предки в цей день відзначали День Сварога. Зрозуміло, що з часом обряди і атрибутика свята змінилися, але воно досі є одним з найпопулярніших в світі, від чого аж казяться ненажерливі церковники.

В сучасних українців неоднозначне ставлення до Хелловіна.

Втім, як продемострував сьогодні креативний і невгамовний колектив Ємільчинського Будинку дитячої творчості (Житомирська область) – це наскільки видовищно, настільки й весело.

Наставники разом із вихованцями та їхніми батьками вбрали себе і простір – намалювались “страшенно гарно”, скрізь щось поналіплювали-понавішували, столи яствами неоднозначними на вигляд заставили і…


У святi фантазії і настрою змагались 7 команд: найкращий лiхтарик Джека, сама капосна команда, сама скажена команда, сама безшабашно активна команда та дурманне частування.

Грамоти отримали всі.

Хеллоуін

Що цікаво, що ємільчинські діти позначили на мандаринках хелловінські смайлики, які схожі на знаки радіоактивного забрудення. Що й не дивно, Ємільчинський район отримав найбільші випади радіоактивних речовин, люба компартія циркулем відзначила так звану 30-кілометрову зону не зважаючи на справжні зони забруднення.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить