Меценат, який оплатив обладнання для будівництва фонтану на Михайлівській, завітав до Житомир

Меценат, який оплатив обладнання для будівництва фонтану на Михайлівській, завітав до Житомира 25 червня до Житомира завітав спонсор, який надав 50 тисяч євро для будівництва фонтана на Михайлівській.

Пан Фідансе разом з мером Житомира пройшлися пішохідною вулицею та подивилися, як працює фонтан

Нагадаємо, у Житомирі 21 квітня 2018 року офіційно запустили фонтан на вулиці Михайлівській, який тестували впродовж останніх кількох днів.

Фонтан на Михайлівській почали відновлювати ще влітку 2017-го. На початку 2017 року Сергій Сухомлин говорив, що спонсорами фонтану виступлять італійська компанія і такий собі «пан Федансе», який повністю оплатить обладнання вартістю 50 тисяч євро. Попри бажання міської влади встигнути зі здачею об’єкта до Дня Житомира фонтан не запрацював до 10 вересня. 5 жовтня 2017 фонтан запустили в тестовому режимі.

Про відновлення фонтану на Михайлівській влада говорила ще в 2013-му. Навесні 2014 року житомирські активісти зафарбували революційні написи на фонтані. У вересні 2016 року тодішній головний архітектор Житомира Євгенія Черкасова розповідала, що на оновленій Михайлівській буде і сцена, і фонтан, однак місце їх знаходження збиралися перепланувати.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить