Сумний День Незалежності. Ігнор влади, або дивні терористичні акти

Житомир «Не святкую, не вітаю...» — такі записи сьогодні зранку зробили більшість користувачів українського сектору мережі Фейсбук.

Треба відмітити, що патріотичний запал українців реально спадає на фоні геополітичної поразки української нації перед нахабними нацменшинами.

В цьому році влада Житомира вирішила не перейматися святкуванням Дня Незалежності України, може, це і добре, бо нічого поганого саме у Житомирі не сталося. Єдиною акцією, до якої влада Житомира має опосередковане відношення, це шаховий турнір, що відбувся на вул. Михайлівський (в самому центрі міста).

«Навіть при Бандюковичу влада намагалася щось робити в цей день, а цим жидам це вже не треба! Вони вважають, що вони нас вже знищили» — сказав репортеру «Дивосвіта Полісся» старенький житомирський руховець Віктор Василюк.

Головні урочистості звісно відбувалися в столиці України, де перед олігархом Порошенком пройшов військовий парад, який повинен символізувати непохитність його особистої влади.

Трохи пізніше відбувся так званий Марш Нескорених, організатори якого провели покірних холопців, в тому числі інвалідів «невійни» від Бесарабської площі до Майдану Незалежності, а звідти завернули їх наліво, тобто в протилежний бік від урядового кварталу столиці.

В урядовому кварталі, а саме на вулиці Грушевського, саме в цей час несподівано пролунав вибух, який або в черговий раз доводить повну неспроможність українських спецслужб займатися своїми прямим обов`язками, або наводить на більш крамольні думки, якими вже переповнені мережі. Багато хто з користувачів Фейсбуку, перефразовуючи покійного офіцера КГБ Литовченка, який критикував російського диктатора Путіна і загинув при незрозумілих обставинах, наводять однакову фразу: «ФСБУ взриває Україну».

Найтрагічніша подія відбулася в Умані.

Під час святкового концерту з нагоди Дня Незалежності на центральній площі Умані на дітей впало сценічне обладнання. Про це повідомляє 24 канал. Діти стояли поруч зі сценою. Внаслідок падіння постраждало шестеро дітей віком від 11 до 14 років. Їх госпіталізували.

Якби це сталося в якомусь іншому місті, в не в українській цитаделі хасидів, можливо, ніхто б і не звернув на це уваги. Але сам факт того, що більшість високопосадовців України є представниками єврейської нацменшини, які фактично проводять політику геноциду української нації, розвинуло фантазії користувачів соцмереж, які пригадали антисемітські публікації газети старічної давнини про ритуальні жертвоприношення юдеями хасидами українських (в той час вони називалися руськими) дітей.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить