У Житомирі по-звірячому побили журналіста

Руслан Мороз Замовлення або тривіальний розбійний напад? Дивні розбійники, які не відбирають у жертви гроші, це вже щось «по-новому»...

Вчора пізно ввечері був по-звірячому побитий недалеко від свого будинку житомирський журналіст Руслан Мороз, завліт Житомирського обласного драмтеатру і кореспондент місцевої газети «20 хвилин».

Руслан ботримав сильний струс мозку. Ось, що він журналістам:

- Я вчора вийшов з театру після роботи дуже пізно. Близько опівночі викликав таксі, але мені прийшло повідомлення що немає машини в нашому районі. Я пішов пішки: по Малій Бердичівській, потім вийшов через майдан Корольова на велику Бердичівську. Ніякого переслідування за собою я не помічав. Коли підходив до будинку, почув чийсь голос і тут же отримав удар ногою в голову. Професійний такий удар ... Я впав. Мене продовжували методично бити по голові. Нападника я не бачив ні до, ні після. У мене з рук вирвали сумку, в якій був фотоапарат і відеокамера, а також кілька носіїв інформації. Ні телефон, який був у кишені, ні гроші, які були в рюкзаку, нападники не забрали. Я втратив свідомість. Коли прийшов до тями,  викликав по телефону поліцію і швидку.

Руслан також з жалем зазначив, що співгромадяни не всі і не завжди готові прийти на допомогу - повз нього пройшли двоє чоловіків і не поцікавилися, чому людина лежить на землі.

Стан Руслана медики оцінюють як середньої важкості. В даний час проводяться необхідні обстеження.

Редакція житомирської газети «20 хвилин» призначила премію в розмірі 20 тис. грн. тому, хто дасть інформацію про виконавців і замовників звірячої розправи над журналістом.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить