В Житомирі відбулось Свято Морозива

Свято Морозива ПАТ «Житомирський маслозавод» компанія «Рудь» 3 червня влаштувало вже традиційну акцію — Свято Морозива.

Акції проводяться щорічно по всій Україні, тільки за минулий рік їх відбулося 50, але найрозкішніше свято, звісно, вібувається у «столиці морозива» Житомирі.

Свято Морозива — це привід відпочити і розважитися всією родиною, отримати подарунки.

Святкове містечко «Рудь» завжди рясніє безліччю атракціонів, майстер-класів і розваг. Ось можна зробити аквагрим, тут — неперевершену зачіску, там можна перевірити себе на влучність… І це далеко не весь перелік! Окрім цього, казкові герої та аніматори, запальні ведучі, що пропонують цікаві конкурси, естафети та забави, — на Святі Морозива завжди весело та незабутньо. І, звичайно, яке свято без найсмачнішого морозива «Рудь»!

Рудь

Увесь рік житомиряни збирають обгортки від морозива «Рудь», щоб потім на святі обміняти їх на «валюту» свята — рудики. За ці рудики гості заходу мали змогу прийняти участь у іграх, придбати модні повітряні кульки (звчиайні повітряні кульки дітям дарували безкоштовно), сувенірну продукцію (корисну для навчання — зошити, розклад, якісні олівці, альбоми для малювання), пострибати на батуті і багато чого іншого, не менш цікавого. Черги у обмінники, де обмінювалися обгортки на рудики, були величезними. Здавалося, що на святі зібралося пів міста.

Компанія «Рудь» постійно розширює виробництво, встановлює нове сучасне обладнання, оновлює асортимент продукції. Зараз новинкою ринку став «Крем пломбір», в якому 37 % незбираного молока, 27,7 % вершків, ще й додано 9 % молока згущеного для покращення смаку.

«Якість нашої продукції навіть вище європейської, це зазначили на виставках в Чехії, Італії і Німеччині», — стверджує Петро Рудь.

Дійсно, ми бачимо появу нових видів морозива як економ класу, так і дорогих. Зрозуміло, смак дорогого морозива просто неперевершений!

Н. Толстіхіна

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить