Депутат облради Смичок, не маючи доходу, задекларував понад мільйон гривень

 Ілля Смичок Безробітна дружина має 4 дорогі автомобілі.

Депутат Житомирської обласної ради Ілля Смичок має понад 1 млн грн готівки, не маючи офіційного доходу, повідомляє vgolos.zt.ua. Про це він зазначив у власній декларації про доходи, розміщеній на сайті Національної агенції з питань запобігання корупції.

Попри те, що у відомостях на сайті Житомирської обласної ради зазначено, що депутат Ілля Смичок є фізичною особою-підприємцем, доходи від цього виду діяльності у його декларації не відображені. Згідно із «фінансовим звітом» депутата, у 2016 року він не отримав жодного доходу. Втім, це не завадило йому задекларувати 37 тис. 400 дол. США та 286 тис. грн готівки.

У власності депутата немає ані житла, ані автомобілів. Проживає разом із дружиною та тещею у квартирі площею 40 кв. метрів.

Дружина Смичка протягом 2016 року отримала майже 13,5 тис. грн. Доходи «половинки» Іллі Смичка склали аліменти та… допомога по безробіттю. Однак це не завадило їй, згідно із декларацією депутата, придбати протягом 2016 року три автомобілі сукупною вартістю близько 50 тис. дол. США. Ще одне авто вартістю близько 2 тис. доларів вона придбала у 2015 році.


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить