Житомирянам розповіли про велосипеди та економію

Житомирянам розповіли про велосипеди та економію Аж дві громадські організації одночасно завітали 21 квітня до Житомира. І хоча цілі їх зовсім різні — візит нанесено одночасно та разом. Об'єднала їх ідея економії, така актуальна для України сьогодні.

“Асоціація велосипедистів Києва” (“ВелоКиїв”) та “Екоцентр” мандрує всією Україною, розповідаючи про можливість заощадити на витратах на транспорт та енергоносії. Активісти “ВелоКиєва” повідали шанувальникам велосипедного руху про те, як ремонтувати свого “двоколісного друга” та обговорювали із владою можливість забезпечити шанувальникам велосипедів комфортні умови для пересування. Велосипедні доріжки, стверджують у “ВелоКиєві”, давно стали звичними для Європи. Подібна практика, вважають активісти, можлива і потрібна в Україні.

Активісти ж “Екоцентру” зупинилися на заощадженні енергонносіїв, використанні сонячної енергії у господарстві тощо. Крім того, закликали житомирян заощаджувати на енергоносіях та комунальних. Це можливо, переконані вони, якщо дбайливо ставитися до згаданих ресурсів.

Житомирянам розповіли про велосипеди та економію


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить