Розенблат розповів, де він хоче бачити Україну

жидівська мафія фото Традиційно напередодні різних свят народні обранці, які у буденний час сидять "тихше води, нижче трави", раптово оживляються. Адже для них це черговий привід хоч на мить згадати про своїх виборців.

Не виняток у цьому плані і наш "палко коханий" господар заводів, газет, пароходів Борислав Розенблат. "Воскресіння України для мене", - патетично зазначає нардеп, - "основна мета та бажання".

А далі народний обранець закликає не шукати крайніх, а визначитися, хто друзі, а хто - вороги. На жаль, у своєму блозі на одному із житомирських сайтів політик не дає відповіді навіть для себе на поставлені питання.

Далі ще веселіше. Закликаючи тих, хто у владі, не критикувати владу, депутат починає "на чім світ стоїть" крити уряд та Яценюка. Воно і зрозуміло. Адже пан Розенблат належить до команди Порошенка. А пиляти гілку, на якій сам сидить, якось недоречно. Навіть для мільйонера Розенблата.  

"Я впевнений, - пише далі народний обранець, - що Україна має стати провідною аграрною країною. Всі сили та ресурси ми повинні витратити на енергоефективність. Гроші, які ми отримуємо з МВФ, ми повинні направити на створення нових робочих місць. Наша промисловість повинна працювати на відновлення обороноздатності, машинобудування та створення сучасних технологічних виробництв для обслуговання аграрної галузі."

Очевидно, найближчим часом слід очікувати від компанії Розенблата нових аграрних потуг та створення тисяч робочих місць. Бо ж сам політик каже, що не потрібно кивати на когось і шукати крайніх.  

Наостанок депутата потягнуло чомусь до своєї історичної батьківщини. Абсолютно незрозумілими є алюзії Розенблата щодо Ізраїлю і Голди Мейєр. Можливо, обранцю насправді все-таки ближча рідна "земля обіцяна", аніж Україна?

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить