Першим замом Шокіна став батько "мажора", який ледь не вбив 5-річну дівчинку

трасса Син нинішнього першого заступника Генерального прокурора України Дмитро Гузир 18 серпня 2010 року потрапив у ДТП на трасі Житомир-Київ, а два роки потому вимагав із потерпілих 160 тисяч гривень моральної шкоди.

"БМВ" прокурорського синка вдарило "Деу", що рухалося попереду, вдарило автомобіль на всій швидкості ззаду. Зіткнення було настільки сильним, що вітчизняне авто виявилося вщент зім'ятим. Задні сидіння впритул підійшли до передніх. 5-річна донька подружжя, яке їхало у "Деу", спала якраз на задньому сидінні. Її врятувало диво.  

Мати дівчинки згадує: "18 серпня 2010 ми з родиною поверталися з Києва до Житомира. Швидкість не перевищували, їхали з допустимою швидкістю 85 км/год. Були пристебнуті, машина їхала в середній смузі. В районі автобусної зупинки Катеринівка нас збирався зупинити на перевірку пост ДАІ. Переконавшись у відсутності перешкод зліва і справа, ми приготувалися зробити маневр, але почати його не встигли: в цей момент почули удар ззаду. Напевно, я втратила свідомість, тому що якась частина того, що відбувалося, випала... Пам'ятаю, як була вже на вулиці.

Водій БМВ, який нас вдарив, зачепив ліву частину нашої машини і відлетів у відбійник. Погнув його. Не знаю, куди він ішов і як він ішов, і що перед собою бачив. Коли ми вийшли і почали витягати дитину - дівчинка лежала без свідомості - водій БМВ, молодий хлопець з довгими кучерявими волоссям, ходив і сміявся. При тому пошкодженні, яке трапилося з машиною, я дивуюся, як ми залишилися живі..."

За словами жінки, до них у лікарню ніхто не приходив, не питав, в якому вони стані. Коли ж власник "Деу" спробував витребувати документи у представників ДАІ - чиновники правдами і неправдами їх йому не давали. Вже згодом подружжю вдалося дізнатися, що винуватець ДТП - син одного з керівників Генпрокуратури України Дмитро Володимирович Гузир.

Справжнім шоком стало для потерпілих повідомлення від виконавчої служби про те, що вони мають сплатити винуватцю аварії 160 тисяч гривень моральної шкоди. Суди по даному питанню відбувалися за відсутності водія "Деу". Про них чоловік дізнався аж через півроку.

А далі почалася травля. Виконавча служба почала описувати майно. Щодня приходили і погрожували. Власника "Деу" змусили залишити роботу, постійно погрожуючи і тиснучи на його керівника.

Чим закінчилася ця історія, на жаль, достеменно не відомо. Адже минуло вже аж три роки. Втім сам факт, що такі особи керують українським правосуддям, уже не дивує. Радше, лякає...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить