Житомиряни переплачуватимуть за холодні батареї

Житомиряни переплачуватимуть за холодні батареї Національна комісія з питань регулювання електроенергетики України прийняла рішення вкотре підвищити тарифи на комуналку для населення. З першого квітня ціни на комунальні послуги космічно зростуть.

Віднині ціна на опалення квартир підвищиться у 3 рази. У 6 разів більше ви тепер платитимете за споживання звичайнісінького природного газу для приготування їжі. Опалення подорожчає на 72%, але за це, обіцяє уряд, населення обігріватиметься на місяць довше. Вже не знають, як здерти шкіру з цього народу! Тарифи, обіцяють урядовці, на електроенергію змінюватимуться поступово, але до 2017 року прогнозується підвищення у 3,5 разів.

Що найцікавіше в цій ситуації, представники МВФ і ЄБРР не вимагали підвищення тарифів, як про це бреше влада. Вони просили «збалансувати бюджет», а це можна зробити, наприклад, за рахунок зменшення незрозумілих видатків. Які, як усі розуміємо (розуміють це і на Заході), є нічим іншим, як розкраданням бюджету.

До речі, Арсеній Яценюк, який ще півтора роки тому добросовісно маскувався під опозиціонера і, критикуючи тодішній уряд, говорив наступне: «Азаров заявив про підвищення тарифів на газ. Тож хай він розкаже правду. Населення споживає 18 мільярдів кубометрів газу на рік. А добуваємо ми 20 мільярдів. Кожен з вас повинен отримувати газ власного виробництва, вартість якого 70 доларів. Але цей газ вам не дають, його продають по 300-400 доларів, а різницю кладуть собі в кишеню».

Не треба дивуватись, що Яценюк і Порошенко, отримавши найвищі державні посади в Україні, одразу забули про свої обіцянки. Очевидно, вони лише грали роль «опозиціонерів», а насправді повсякчас були друзями і діловими партнерами Януковича і Азарова. Останнім, до речі, досі нараховують фантастичні за розміром пенсії.

Тим часом, олігархи продовжують грабувати державу. Яскравою ілюстрацією цього є Чернігівщина. ПАТ «Укрнафта» є одним із найбільших підприємств по видобутку нафти і газу в Україні. На Чернігівщині налічується 16 джерел, з яких 14 є власністю «Укрнафти». До складу наглядової ради підприємства входить і керівник групи «Приват», за сумісництвом – голова Дніпропетровської ОДА, олігарх Ігор Коломойський.

П'ятнадцяте джерело нафти належить підприємству «Каштан петролеум ЛТД». Його засновниками, згідно юридичних документів є «Укрнафта» та канадська компанія. Отже, ПАТ «Укрнафта» групи «Приват» контролює і це джерело.

Тим часом, протягом останнього тижня у Житомирі у центрі міста та в мікрорайонах Крошня та Богунія батареї давно холодні. Але... Прем'єр-міністр Яценюк заявив, що опалювальний сезон в Україні триватиме на місяць довше. Тож, виходить, житомиряни платитимуть ще зайвий місяць за холодні батареї...

 

Аліна Сушко

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить