Житомиряни протестують проти незаконного будівництва депутата міськради

Вже кілька років поспіль громадяни борються за свої права у "гуманних" судах міста

Одіозний депутат Житомирської міської ради, екс-бютівець, Юрій Ткаченко, який "прославився" величезною любов'ю до місцевої преси, очевидно, не з меншою "шаною" ставиться і до своїх виборців.

Кілька років поспіль жителі мікрорайону по вулиці 1 Травня борються за свої права. Ще в далекому жовтні 2013 року народний обранець почав зводити 10-поверховий будинок якраз у дворі між двома 5-поверхівками. Нетерпимий до таких речей, обурений діями депутата, народ не змусив себе довго чекати. Одного прекрасного дня люди просто вийшли під будівельний майданчик та почали розбирати паркан. Мотивом до таких дій людей було рішення суду, яке забороняло депутатові зводити новобудову.

Але обранець знайшов вихід і з цієї ситуації - він просто змінив юридичну адресу земельної ділянки, стверджують мешканці прилеглих будинків та продовжив свою недобру справу.

До речі, саме під час розгляду цього питання син Юрія Ткаченка Семен напав на журналіста "Житомир.інфо", намагаючись перешкодити його (журналіста) законній діяльності. Дивним чином, Житомирський міський відділ міліції спустив цю справу "на гальмах". Тобто, як виявилося, закон цьому нардепу не писаний.

Не зважив на Феміду депутат і в іншому питанні. Адже, як свідчать мешканці мікрорайону по 1 Травня, будівництво і далі триває. Наразі Юрій Ткаченко подав апеляцію на рішення попередніх судів. За словами депутата, з'явилися "нові обставини". Очевидно, знову помінялася адреса земельної ділянки?

На поточний момент триває судове засідання щодо даного питання. Права жителів вулиці 1 Травня захищає юрист, член Житомирської міської організації партії "Воля" Роман Гуртовенко. Самі ж мешканці будинків по 1 Травня сьогодні перед початком судового засідання, близько третьої години дня, зібралися під стінами апеляційного суду із плакатами. В такий спосіб житомиряни намагалися достукатися до народного обранця та суддів. А от чи вдалося - покаже рішення, про яке "ДП" повідомить читачам додатково.
Комментарии   

 
+2 #1 Роман Орєхов 05.03.2015 02:32
З плакатами треба йти не до суду, а до Обласної ради - там власник цього пана сидить. І, до речі, з нас усіх сміється. :lol:
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить