На українському телебаченні лише 29% україномовного контенту

На українському телебаченні лише 29% україномовного контенту Українська влада має негайно вжити заходів — припинити гноблення української мови на українському ТБ і покарати винних! Створення та показ українського теле- й кіноконтенту має стати пріоритетом державної інформаційної та культурної політики!

Провівши 17-годинний моніторинг ефіру десяти провідних українських телеканалів, ми зауважили невтішну ситуацію з обсягами контенту з Росії на українському ТБ .

Але ситуація з українською мовою на українському ТБ взагалі є катастрофічною! Суто україномовного контенту на топових каналах лише 29%. Решту свого мовлення українське ТБ провадить російською мовою! І навіть далеко не завжди додає українські субтитри. На деяких каналах обсяги російськомовного контенту перевищують 90%.

У російській телепродукції українське дублювання ми зауважили лише в 0,7% від усього російського контенту на українському ТБ. Також українська телевізія чомусь вважає нормальним демонструвати продукцію з інших країн, дубльовану російською, а не українською мовою.

Канали, що показують більше телепродукції, виробленої в Україні, часто є не менш російськомовними. Адже «український» контент — україномовний лише на 40%! І майже 40% «українського» контенту — російською мовою. Окрему категорію складають паплюжні двомовні передачі, де, до того ж, україномовні персонажі зазвичай становлять жалюгідну меншість.

Очевидно, що така зневага українських телеканалів до державної української мови є ганебною й становила б загрозу українському суверенітетові навіть у мирний час. А нині, під час війни з Росією, така антимовна політика каналів є одвертим потуранням ворогові. Українське телебачення на сьогодні є локомотивом російщення України — а саме остаточного зросійщення України прагне Путін та країна-агресорка Росія.

На українському телебаченні лише 29% україномовного контенту!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Скрябін - Лист до президентів

Фото сайта

Баннер
Баннер

Пошук по сайту