Кому це вигідно. Кнопкодав ВРУ Корчинська руйнує роботу військово-лікарських комісій

госпіталь Під шаленим тиском опинилися працівники військово-лікарських комісій, що змусило їх звернутися до засобів масової інформації.
 

До школи – без мобільного: в Україні триває експеримент із заборони ґаджетів

сейф і телефони Ідею "школи без гаджетів" підтримали німці слідом за французами, які ще з вересня 2018 на законодавчому рівні заборонили школярам користуватися мобільними телефонами як під час уроків, так і на перервах – адже вважають, що гаджети шкодять розвитку дітей.

 

Вказати шушвалі на двері. Євген Дудар про євреїв і українців

Вказати шушвалі на двері. Євген Дудар про євреїв і українців "Українці, мої українці!!"! Відомий письменник Евген Дудар зробив відеозвернення у Фейсбуці про українців, про українську толерантність та “супертерплячість“. Кожне слово, як крик душі!
 

Деградація національної гідності

Гордон Головна проблема української нації — надмірна толерантність. Ми постійно дозволяємо себе принижувати агресивним нацменшинам.
 

Сьогодні українські «язичники» святкують День Перуна

Великий Вогонь Згідно до легендарної історії, міфологічний володар блискавки і покровитель війська Перун є нашим далеким предком.

 

Ніч гніву. Україною прокотилася хвиля протестів, захоплені ОДА

Ніч гніву. Україною прокотилася хвиля протестів, захоплені ОДА Протесний мітинг за підтримку блокади Лугандонії відбудеться сьогодні в Житомирі.

 

Українське геральдичне товариство звернулося з відкритим листом щодо спроб нищення і фальсифікації державних символів України

рашистський фашизм Українські геральдисти і історики  протестують проти спроб знищення символів української державності.

 

Сьогодні рідновіри святкують Великдень

За старовинним звичаєм в цей день випікають культовий хліб фалічної форми (бабки) і красять яйця. Сьогодні день весняного рівнодення. Саме у цей день традиційно святкується Великдень.
 

У ці хвилини відбувається суд над головою ГО "Всеукраїнське батальйонне братство"

Київська русь Влада розправляється з тими, хто каже громаді правду.
 

Вчора представники "Батальйонного братства" намагалися прорватися в Адміністрацію Президента

Вчора передставники "Батальйонного братства" намагалися прорватися в Адміністрацію Президента Вчора ввечері  у Києві відбувалися події, про які дружно промовчали українські ЗМІ, або подали їх викривлено.
 

Самые скандальные инициативы Кабмина, запланированные на 2015 год

Самые скандальные инициативы Кабмина, запланированные на 2015 год

Вряд ли население станет платить больше налогов, но вот теневой сектор экономики вырастет в разы. Особенно что касается 30% налога с незадекларированных доходов.

Украинцы будут платить налог даже за маленькую  квартиру.

Электроэнергия станет подакцизным товаром.

 

Украина перейдет на обязательную страховую медицину до конца следующего года

Украина перейдет на обязательную страховую медицину до конца следующего года Похоже, Украина догонит и перегонит РФ в отношении реформирования здравоохранения. Но киевлянам пообещали, что в Киеве больницы не сократят.
 

Антикорупційна коаліція звичайних громадян

Борьба с коррупцией Підприємець звернувся до чиновників з відвертим листом. Цікаво, якою буде відповідь, якщо вона взагалі буде...

 

Чому наші предки були найкращими воїнами

Слава Збройним Силам України! Народовладдя завжди було запорукою успішного розвитку Київської Русі та успішного проведення військових операцій.
 

В Україні цьогоріч у порівнянні з минулим роком збільшилося виробництво молока

В Україні цьогоріч на 4 % збільшилося виробництво молока у порівнянні з минулим Кремлю назло  навіть під час війни Україна збільшує виробництво молока.
 

Філарет: священики Московського патріархату в Україні підтримують сепаратистів

Філарет: священики Московського патріархату в Україні підтримують сепаратистів На Донбасі священики Української Православної церкви Московського патріархату підтримують сепаратистів і Росію.
 

В Украине появилась новая синтетическая теософская РАшистская секта "АллатРА"

В Украине появилась новая синтетическая теософская РАшистская секта "АллатРА"

Только она совсем и не новая. Мы уже подзабыли о невменяемых белых братьях. А они снова  появились этим летом, но уже в новом обличии.

В продолжении темы рекомендуем статью Чому Росія стала Расеєю?

 

Громадськість разом з представниками ГО «Євро Столиця» вимагає звільнити керівника, який був призначений за часів Януковича

Киев Громадськість разом з представниками ГО «Євро Столиця» вимагає від керівництва Державної Архітектурно-будівельної Інспекції звільнити керівника, який був призначений за часів Януковича

 

К чему приведёт децентрализация регионов: мнения экспертов

Во что выльется самостоятельность для регионов: мнения экспертов Всего шесть регионов из 25 обеспечивают себя, остальные — получают дотации из госбюджета. Дотационным регионам придется сильно "затянуть пояса", как любят говаривать наши политики.

 
Еще статьи...

Скрябін - Лист до президентів

Фото сайта

Баннер
Баннер

Пошук по сайту