На думку політолога, Порошенко робить ті самі помилки, що і його попередник

На думку політолога, Порошенко робить ті самі помилки, що і його попередник Порошенко у ролі диктатора вирішив наздогнати і перегнати свого попередника

Змінами до законів, які наділяють Президента додатковими повноваженнями, Рада повторює помилки часів режиму Януковича, коли всупереч Конституції йому, наприклад, було надано право призначати заступників міністрів, переконаний політолог Костянтин Матвієнко.

Так, згідно з Конституцією України в гаранта немає повноважень призначати командувача Нацгвардії і керівника Антикорупційного бюро, але Рада надала йому це право, змінивши закони.

«Десь я це вже зустрічав: повноваження гаранта розширюються законами, а не змінами до Конституції. Наприклад, у Конституції не записано, що командувача Нацгвардії призначає Президент, а у законів від сьогодні - записано. Або: немає в глави держави конституційного права призначати керівника Антикорупційного бюро. У закон його впишемо. Так само поправкою до Закону про Кабмін колись Януковичу надали право заступників міністрів призначати, а далі понеслося», - написав він у фейсбуці.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Скрябін - Лист до президентів

Фото сайта

Баннер
Баннер

Пошук по сайту