Вищі посадові особи під крики "Ганьба!" втекли від родичів Небесної сотні

Під час відвідання пам’ятного Хреста Героям Небесної Сотні на адресу президента України Петра Порошенка присутні люди кричали «Ганьба!».

З ранку у хреста Героям Небесної сотні в річницю початку революції Гідності зібралося близько ста чоловік, вони принесли квіти і лампадки.

Коли президент, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, деякі урядовці та народні депутати України підійшли до пам’ятного знаку, присутні почали  ганьбити брехливих урядовців, вимагали покарати вбивць і були готові відмовитися від присудження загиблим звання Героя України. Частина з них кричали президенту «Ганьба!». Батько одного з загиблих героїв голосно кричав в адресу Петра Порошенко, який спочатку наважився поговорити з людьми: "Нам від вас подачки не треба! Ви нам вже багато чого обіцяли!"

У відповідь Порошенко у своїй звичайній манері почав щось вигадувати, запросив людей прийти до нього, щоб обговорити на зустрічі гостре питання.

«Ми повинні бути єдиними, ми не повинні надати можливість розвалити країну», — сказав президент, звертаючись до людей, але вони відповіли, обіцянок вже наслухались.

Відзначимо, що, почувши крики «Ганьба!», боягузи Яценюк і Турчинов зразу ж втекли, залишивши Порошенка наодинці з мітингувальниками.  Він теж втік поспілкувавшись з народом не більше двох хвилин і зрозумівши, що звичним балачками людей вже не заспокоїти, а напруження почало зростати.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Скрябін - Лист до президентів

Фото сайта

Баннер
Баннер

Пошук по сайту