Партія "Громадянський Рух України" проведе політичні дебати з іншими партіями

Партія "Громадянський Рух України" буде проводити політичні дебати з іншими партіями Політична Партія "Громадянський Рух України" дебатуватиме 22 жовтня разом із партіями "Сила і Честь", "Самопоміч" та радикальною партією Олега Ляшка.

Громадянський рух України.
Для багатьох українців поки що не зовсім зрозуміло - хто ці люди.
Нова влада приховує в інформаційному просторі наше існування.
Вони нас називають і активістами, і адвокатами, і представниками Автомайдану, і волонтерами, і таке інше.

Бояться, дуже бояться і нервують, що з'явилася таки сила, що не взяла грошей у олігархів, що не має доступу до основних каналів, що допомагає підприємцям та батальонам, яких намагаються злити в котли та в суди, що визволяє з полону людей на Донбасі.

Це люди компетентні та активні, які готові працювати для людей та побудови дійсно нової України, з готовністю присвятити цьому своє життя.

Наші представники - це ті, хто розфарбували паркан Президенту на День народження, це ті, хто допомагає 51-й бригаді з якої роблять зрадників, це ті, хто визволив о третій ночі з печерського суду двох айдарівців на яких хотіли повішати видуману справу, це ті, хто боряться за те, щоб понесли не лише політичну відповідальність прокурори, міністри, мери та президент, які працюють проти народу України, це ті, хто врятували життя хлопцю, якому лнрівці відрубали руку.

Ми люди справи, які готові захищати своїми знанням та діями українців на всій теріторіі нашої рідної країни.

P.s. А щоб нас називати в телевізійному просторі Громадянський рух України треба заплатити шалені гроші за рекламу або PR. Що змінилося на сьогодні в нашій країні? Обличчя! І ще ми втратили тисячи патріотів на Майдані та Донбасі.
Передайте цю інформацію своїм друзям та знайомим, щоб у нас разом зберігся шанс на вихід з кризи та щасливе життя, які намагаються забрати у більшості українців.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Скрябін - Лист до президентів

Фото сайта

Баннер
Баннер

Пошук по сайту