В Україні вільно діє Біле Братство ЮСМАЛОС під виглядом секти АллатРА

Головна підколодна відьма "білого арійського фронту" Марина Цвігун, вона ж Марія Деві Христос, вона ж В. ПреобРАженська продовжує "рятувати" Русь.

В Україні з'явилася нова синтетична теософська "РАшистська" секта "АллатРА"
Тільки вона зовсім і не нова. Ми вже призабули про несамовитих білих братів ЮСМАЛОС. А вони знову з'явилися цього літа, але вже в новому обличчі.
І знову Київ атакують сектанти, стурбованого душею "русів" - теософська секта «Міжнародний громадський рух воїнів світла «АллатРА». Київ - основна мета Геліара (воїн РА - гелі РА), вони повинні звільнити Київ - серце древньої Русі, від сил зла.
При першому погляді на секту звертає на себе увагу, що вони використовують ті ж методи роботи з людьми, що й Біле Братство ЮСМАЛОС: ставка робиться на аудіолекції, відбуваються такі ж маніпуляції зі словами. Якась Анастасія Нових, обличчя і біографія якої, звичайно, невідомі, вчить читачів новому баченню світу, поєднуючи псевдодавнє знання з особистими "прозріннями" (судячи з вчення, ця загадкова авторка сама Марія Деві Христос, вона ж Вікторія ПреобРАженська, або просто Марина Цвігун).
Судячи по картинці чотиригодинний лекції (сучасні молоді люди в компанії попа з величезним хрестом на шиї розмірковують про пустотність і Шамбалу) перед нами класична теософська секта. Добре спонсована, оскільки є гроші на зйомки відеосюжетів, фільмів - в ютубі є їх канал, який часто оновлюється, реклама у Гуглі. У жовтні був розміщений сюжет з українським співаком Віталієм Козловським, який розмовляв з сектанткою по-російськи і гортав їх книгу.
Якщо ми звернемося до самої книги під назвою "АллатРа", то на початку тексту спостерігається ідеологічна схожість з проектом В. Мегре про Анастасію. Вже нова Анастасія теж стверджує, що людству 2 млн. років та викладає метафізичні фантазії у звичному діалозі на кшталт В. Мегре. Але все в кінці все ж таки грубо переходить на Творця всесвіту, Господа та Праматір світу. Ми бачимо викладення ідеології, ідентичної ідеології Білого Братства ЮСМАЛОС про народження усього з хаосу, а цей хаос - це Праматір усього. Ви ще не забули, що Праматір'ю світу назває себе Марина Цвігун? У Білому Братстві від самого початку був культ Ра. За версією сектантів, Ра - звук бога творця, а Аллат - творча сила цього творця, Праматір світу, тобто Марина Цвігун. Остання листопадна публікація на сайті Білого Братства ЮСМАЛОС має назву "Христос- София - спасительница Руси".

Все б нічого, але раптово в Коростені замість знесеного пам'ятника Леніна, влада міста встановили символ цієї самої РАшистской секти, що привело в шок жителів міста. Вони то очікували побачити на цьому місці тризуб чи Пам'ятник Небесній Сотні.

Під тиском громадськості Коростеня пам'ятник був знесений через тиждень, а його реклама знищена. Коростень - традиційно регіоналівське місто.
Отже, тепер російські політтехнологи пропонують українцям замість культу Леніна культ РА-сонця, РАСи (Раса Велика), Расєї. Ну і, звичайно, людей з «чистими намірами» закликає до своїх лав АллатРА для боротьби зі "злом", що зараз знаходиться у Києві.

Комментарии   

 
+1 #16 Gost` 28.02.2015 19:32
В самого немало запитань до автора(ів) книг про сенсея і його послідовників: чому "сквозить" проросійська риторика, і жодного доброго слова про Україну, де проживають автори та персонажі? А як глянути на ту ж Росію, - це зубожіння духовне та матеріальне, що сяє своєю виразністю у всьому.
P.S. книги прочитав і немало приємних вражень, але щось бентежить, якесь невловиме відчуття нещирості.
Цитировать
 
 
0 #15 Alexander 16.02.2015 16:19
Обратил внимание на одну вещь чем больше в современном мире что-то критикуют, выискивают в чём-то негатив, тем больше вероятности что это что-то хорошее. Прочитал книгу АллатРа. Интересная и познавательная книга. Доверять чужому мнению - это смотреть на мир чужими глазами, лишая себя собственных. Спасибо за статью.
Цитировать
 
 
+4 #14 Олексій Громенко 21.11.2014 11:57
ЧОМУ НІДЕ НЕМА ФОТОГРАФІЙ АНАСТАСІЇ НОВИХ?
Адже коли хтось старанно приховує своє обличчя, особистість та біографію, то він або пов'язаний зі справами, що не люблять зайвого розголосу (злочинами), або вже є надто впізнаваним.
Де фото Анастасії Нових (чи хто вона там насправді)? НІДЕ НЕМА!!!
Анастасія Нових - явно не професіонал спецслужб чи злочинного світу. Але настільки вправно не потрапити жодного разу під об'єктиви і зберігати повне інкогніто... Мої аплодисменти!! Помічники у неї - справжні ПРОФЕСІОНАЛИ!
А щодо культу Ра... Знаєте, хто перший став пропагувати його? Письменник Васілій Головачов! Пікантна деталь: цей Головачов допомагав писати мемуари Юрію Дроздову, бувшому начальнику відділу "С" (нелегальна закордонна розвідка) ПГУ КГБ СССР. Тобто був особливо довіреною особою і рупором у чекістів. Тепер ВСЕ зрозуміло?!?
Цитировать
 
 
0 #13 Воля 20.11.2014 19:59
Не забудемо, не пробачимо! Хто ще дуууже давно "посварив слов'ян", що росіяни морили українців голодом, катували у таборах, знищили Запорізьку Січ? https://www.youtube.com/watch?v=68Cyxw35UiE Це "хтось" невідомий шле чеченців вбивати українців.
Цитировать
 
 
+2 #12 Лесь 20.11.2014 15:41
Цитирую Олег:
Кому то выгодно поссорить славян. Что с успехом было реализовано. Могу сказать одно, Мир Вам.

Ви віщаєте у стилі російської пропаганди. Терористи, які вбвають і знущаються над нашими солдатами, відрізаючи руки, бо на ній тату тризуба, теж кажуть, що "хтось хоче посварити слов'ян" (маючи на увазі США? євреїв?). Для рашистів українська символіка = антируська ворожа символіка, саме існування України є "сваркою" між слов'янами. А коли Росія захопить українців, які не воюють, а моляться та мобілізує молодь на війну з Прибалтикою, ви підете воювати? В Криму йде насильницьке переписування чоловічого населення військоматами, уклоністів відловлюють. Українці для російських "слов'ян" усього на всього гарматне м'ясо.
Цитировать
 
 
+1 #11 Олег 20.11.2014 14:54
Капитан Морган, вы умный человек. Нужно зреть в корень, как говорил Козьма Прутков. На ваш вопрос есть ответы. 1. Почитайте 1 пункт 7 основ АллатРа, это даст понимание. 2. посмотрите на Ютубе фильм... Начиная с 17 минуты там есть еще дополнительный ответ к вашему вопросу. Даю кусок ссылки, дабы модераторы не удалили сообщение. youtube.com/wat ch?v=UPxudbwVCY 4 Когда расширяется сознание, то видение ситуации становится совсем иным. По поводу моего личного участия в АТО, то могу сообщить, что воевать за скрытые интересы жадных мира сего приправленные пропагандой и патриотизмои, я не буду. Но на волне всеобщего патриотизма я в июле закупил полную машину по самую крышу продуктов(консе рвы, тушенка и Т,Д,) и воды. Завез это все на приемный пункт. Сейчас пришло иное осознание ситуации. Кому то выгодно поссорить славян. Что с успехом было реализовано. Могу сказать одно, Мир Вам.
Цитировать
 
 
-1 #10 Капитан Морган 20.11.2014 03:26
Романе!
Конкретне запитання!
Скільки аллатрастів приймає участь в АТО? Яку допомогу ваша секта надає Воїнам Світла, які воюють з РАшистською нечістю на Сході України? Яку суму, чи які речі Ви особисто пожертвували Справжнім Воїнам Добра?
Слава Україні! Смерть ворогам!
Цитировать
 
 
+2 #9 Роман 20.11.2014 03:14
Цитирую Лесь:

3. В Білому Братстві - Праматір світу, в АллатРа - Праматір світу (з ім'ям Аллат). Де взяли слово Аллат?


беручи до уваги першоджерело, стосовно Аллату і праматері - Ви праві :)
просто я користувався поняттям, божественний жіночий початок
Цитировать
 
 
-1 #8 Роман 20.11.2014 03:06
Цитирую Лесь:

Хитро, нечесно відповідаєте.
1. То ви ж добро несете, а значить правду, чому ж соромитеся назвати ім'я "просвітленої" письменниці? Тобто ви пропонуєте йти шляхом християнства - повірити.
2. А у вас не культ? Ви пропонуєте повірити у вигадку, ще й під певним ім'ям. Чому так само, як у ЮСМАЛОС - Ра? Не Ба, не Га, не Ма?
3. В Білому Братстві - Праматір світу, в АллатРа - Праматір світу (з ім'ям Аллат). Де взяли слово Аллат?


1. жодного сорому і приховування, ви ніде не знайдете жодних згадок про офіційну особистість автора, більше того це тільки їжа до зачіпок, і не в'язалось би з суттю об'єднання - розвиток самих людей, об'єднання. Як ви думаєте?
2 і 3. пропоную ємний опис знаку з однойменної книги АллатРа
http://mnogoznai.tk/text/25908
довжини коментаря не вистачить, щоб скопіювати весь необхідний для пояснення зміст
Прошу
Цитировать
 
 
-1 #7 Роман 20.11.2014 02:58
як виявилось з незареєстровани х аккаунтів не можна публікувати посилання в коментарях, дублю з зареєстрованого:

до відома, читачам:
ток-шоу
http://youtu.be/j7iGSqhBnwg?t=16m10s

глобальна партнерська угода АллатРа
http://allatra-partner.org/ru
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Скрябін - Лист до президентів

Фото сайта

Баннер
Баннер

Пошук по сайту