Працівники ЖЛ обурені обманом і зрадою їх підприємства партією "Самопоміч"

Незалежна профспілка та дирекція підприємства «ЖЛ» звернулися до Андрія Садового та Єгора Соболєва Незалежна профспілка ТДВ «ЖЛ» та дирекція підприємства 1 листопада направили звернення до Андрія Садового, Єгора Соболєва, політичної партії «Самопоміч» та власників телеканалу новин «24».

«Шановний Андрій Іванович! В рамках своєї передвиборчої програми Ви двічі в жовтні місяці відвідували місто Житомир з ціллю презентації своєї команди, яку вели на вибори. Ви та Ваша команда ділилися поглядами, давали обіцянки і народ прислухався до Вас, так як Ваші слова здавалися переконливими, а програма, яку Ви презентували, дійсно містила важливі і необхідні шляхи для покращення життя суспільства. Прислухався до цих обіцянок і майже двотисячний колектив одного з провідних підприємств області - Житомирської кондитерської фабрики «ЖЛ». Члени Вашої партії двічі відвідали наше підприємство і розказали колективу про важливість і необхідність люстрації, при цьому наголосили, що люстрацію повинен неодмінно проводити народ самостійно в кожному місті, селищі міського типу чи селі. І об’єднали цей процес під гаслом «Візьми і зроби». Керуючись цим гаслом, працівники фабрики «ЖЛ» вийшли на боротьбу проти корупції та за люстрацію  суддів, прокурорів і всіх, хто так чи інакше перешкоджає роботі підприємства. Враховуючи ситуацію, в якій опинилася фабрика «ЖЛ», ми були змушені оголосити війну генеральній прокуратурі та хабарникам, які тиснуть на підприємство через цілий ланцюг своїх підлеглих», - йдеться у зверненні.

Далі йдеться про мітинг під Генеральною прокуратурою України, який висвітлювали і журналісти телеканалу «24».

«Інформаційний сюжет було відзнято та показано в ефірі, проте як тільки він з’явився та сайті телеканалу, його одразу було знято за «вказівкою згори» без жодних пояснень. Враховуючи, що телеканал «24» належить безпосередньо Вашій дружині (про це можна довідатися з джерел мережі Інтернет в довільному доступі), ми звертаємося до Вас із прямим запитанням: ХТО Вас просив зняти саме сюжет «Працівники житомирської кондитерської фабрики вийшли на мітинг проти хабарників із Генеральної прокуратури» та згідно яких ставлень, доказів чи упереджень Ви його зняли із сайту?», - питають автори звернення у Андрія Садового.


"Про яку таку народну люстрацію тоді представники "Самопомочі" говорили нам на підприємстві?! Коли Єгор Соболєв розповідав працівникам про створення ініціативних груп для викриття злочинів зі сторони чиновників - ми йому повірили і вийшли на вулицю, почавши активну боротьбу з хабарниками і корупціонерами. Але після першого ж репортажу на каналі по вказівці "зверху" репортаж про хабарника з Генеральної прокуратури був знятий через годину після публікації.

Ми можемо вважати, що перша зрада виборців вже відбулася. І тому ми відкриваємо рахунок - 1:0 на користь недолюстрованих, корупціонерів і хабарників."

У зверненні підкреслюється, що «ЖЛ» не просить для себе ніяких преференцій, але вимагає, щоб ті обіцянки, які лідери партії «Самопоміч» давали перед виборами, були виконані після виборів, і були виконані чесно, прозоро, не упереджено і у відповідності до закону.

Житомир.info: Незалежна профспілка та дирекція підприємства «ЖЛ» звернулися до Андрія Садового та Єгора Соболєва

Житомир.info: Незалежна профспілка та дирекція підприємства «ЖЛ» звернулися до Андрія Садового та Єгора Соболєва

Нагадаємо, що за списком "Самопомічі" до ВР пролізло багато аферистів, як то розкручений донецько-кримський даун Костянтин Грішин (він же Семен Семенченко), який до війни набирав людей на роботу, а через кілька місяців звільняв, не заплативши. Така собі партія покидьків і шахраїв.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Скрябін - Лист до президентів

Фото сайта

Баннер
Баннер

Пошук по сайту