«Самооборона» підписала меморандум про об'єднання територіальних представництв

«Самооборона» підписала меморандум про об'єднання територіальних представництв 23 жовтня відбулося зібрання територіальних представництв «Самооборони» та громадських діячів. Метою зібрання стало підписання меморандуму «Про координацію та спільні дії», який дозволить об`єднати сили територіальних представництв однойменної організації у боротьбі за права громади.

Особливу увагу у меморандумі представники «Самооборони» приділяють пунктові про чесні вибори, що є важливим питанням у даний час. А саме, недопущенню до влади «Перефарбованих» регіоналів, яких самооборонівці назвали поіменно. За текстом меморандуму це:

Володимир Дебой (округ№62)

Олександр Ревега (округ № 63)

Володимир Пехов (округ № 64)

Володимир Литвин (округ №65)

Віталій Журавский (округ №66)

Віктор Развадовский (округ №67)

Активісти стверджують, що змінити корумповану систему можна тільки за рахунок цілковитої люстрації всіх гілок влади.

Керівник бердичівської самооборони Сергій Адамяк розповідає, що об`єднання самооборон було у планах активістів досить давно. За словами останнього, на сьогодні серед самооборонівців лише люди, які готові працювати для держави і народу і результати цієї праці можна побачити вже сьогодні.

В ході обговорення піднімалося болюче дотепер  питання легалізації добровольчих об'єднань. Меморандум про співпрацю дозволить працювати над цією та іншими спільними ідеями більш організовано.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Скрябін - Лист до президентів

Фото сайта

Баннер
Баннер

Пошук по сайту