Очищення мусарні від Фокіна - це репетиція по виносу нового Сірожи

Бунт у Житомирі, фото Хай "кулевлобна" влада Житомирщини навіть не сподівається, що вони будуть брехати по-новому, а жити по-старому...

18 серпня у Житомир приїхав заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Чеботар. У малому залі засідань Житомирської облдержадміністрації Чеботар проводить нараду, під час якої він заявив, що призначення Вадима Фокіна на посаду начальника обласного управління міліції відмінено, його відправлено на пенсію.

Також Чеботар повідомив, що ініціатива призначити Фокіна керівником обласної міліції надійшла від однієї з житомирських громадських організацій, від якої саме – посадовець не уточнив.

Нагадаємо, надвечір 16 серпня під тиском активістів новопризначений начальник УМВС України в Житомирській області Вадим Фокін написав рапорт про звільнення.

Напередодні, 15 серпня, більше сотні активістів пікетували будівлю УМВС, протестуючи проти призначення нового начальника Вадима Фокіна. Вони «заблокували» кандидата на посаду біля ОДА, вимагаючи написати рапорт про звільнення, а потім спровадили його назад до Києва. Активісти хочуть, щоб житомирську міліцію очолювала місцева людина з бездоганною репутацією.

Житомирські активісти домоглися свого, але на цьому не зупинилися. Тепер вони вимагають, щоб діяльність Вадима Фокіна на попередніх посадах розслідувала Генпрокуратура. Таку заяву 18 серпня вони зробили під час зустрічі з заступником міністра внутрішніх справ України - керівником апарату МВС України Сергієм Чеботарем. Зокрема, люди нагадали представнику міністерства, що під час президентських виборів Фокін, обіймаючи посаду першого заступника начальника УМВС Дніпропетровської області, відмовився виконати наказ Арсена Авакова і видати зброю бійцям батальйону «Дніпро», які мали охороняти роботу виборчих комісій на Донеччині.

«Ця людина зрадила Україну і не виконала розпорядження міністра Авакова. Був саботаж. Чому він після цього йде на підвищення? Він мав би вже сидіти в тюрмі за цей саботаж разом з паном Гогуадзе. Де зараз Гогуадзе? Це зрадники. Через таких зрадників нині йде війна на сході України», - зазначив координатор житомирського автомайдану Валерій Арушанян.
За словами Чеботаря, Гоугадзе зняли, а полковника Фокіна вже відправили на пенсію. Втім, активісти кажуть: таких людей не можна просто звільняти чи відправляти на пенсію. Тому вони наполягатимуть на тому, щоб діяльність Вадима Фокіна, який претендував на посаду керівника обласної міліції, розслідувала Генеральна прокуратура.

Сергій Чеботар запевнив людей, що міністр Аваков обов'язково прислухається до їх побажань і пообіцяв, що без громадських обговорень очільника обласної міліції не призначатимуть.

«Ми виправили ту помилку з урахуванням ситуації і тої думки, яка є в цієї громадськості. Міністр відмінив цей наказ, і з сьогоднішнього дня в.о. начальника управління у вас призначено замначальника по кримінальній міліції. Фокіна не призначають, наказ про його призначення відмінено, і більше до цього повертатися ми не будемо. Ми сьогодні розглядаємо ряд кандидатур на цю посаду. Кандидати попередньо будуть спілкуватися з громадою, і тільки після цього буде прийнято рішення», - зазначив Чеботар.

Відповідно до інформації сайту УМВС України в Житомирській області, заступником начальника управління – начальником кримінальної міліції нині є полковник міліції Юрій Крошко. Відтак саме він, за словами Сергія Чеботаря, виконуватиме обов’язки керівна обласного УМВС.

 

За матеріалами: Житомир.info

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Скрябін - Лист до президентів

Фото сайта

Баннер
Баннер

Пошук по сайту