Європейські праві, які підтримують політику Путіна, можуть заблокувати фінансову допомогу Україні

Здобутки кандидатів від правих партій на виборах до Європейського парламенту можуть мати несподіваний негативний вплив на Україну та її європейські амбіції.

Майже третина депутатів, які засідатимуть в брюссельському парламенті до кінця цього десятиліття, походять з партій, які скептично ставляться до самої ідеї Європейського Союзу та не схвалюють ідеї його розширення. Більше того, вони, так чи інакше, підтримують політику президента Росії Володимира Путіна.

Аналітик Московського Центру імені Карнеґі Марія Ліпман прогнозує, що ці євроскептики і праві спробують блокувати фінансову допомогу Україні.

“Результати європейських виборів не є добрими для України. Це віщує складніші рішення, що мають відношення до допомоги Україні. Європейський Союз вже має серйозні проблеми. Стан його економіки аж ніяк не можна назвати найкращим. Припустити ще одне навантаження, яке становитьУкраїна, і виділити, насправді, величезні кошти Україні, це важке рішення”, сказала Ліпман.

У понеділок в Києві, голова делегації парламенту ЄС в Україні, Ґоран Ферм зі Швеції, заявив, що ЄС готовий підписати угоду про зону вільної торгівлі з Україною і продовжити переговори щодо безвізового режиму.

Проте в Брюсселі, зростаюча кількість європейських парламентарів може захотіти закрити двері Європи. Вони кажуть, що Україна – це проблема Росії.

Минулого місяця лідер французького Національного фронту Марін Ле Пен відвідала Москву. Вона похвалила президента Росії Володимира Путіна і сказала, що не бачить ніякого сенсу у вступі України до ЄС.

У свою чергу Путін публічно високо оцінив це, що він назвав “успіхом Марін Ле Пен у Франції”.

Минулої неділі на європейських виборах Національний фронт отримав більше місць, ніж будь-яка інша французька партія.

У березні Кремль запросив представників Національного фронту та інших правих європейських партій до Криму для спостереження за пербігом референдуму, що, в кінцевому рахунку, затвердив анексію Росією українського Криму. Ці іноземні спостерігачі опрацювали позитивний звіт про голосування.

За останні чотири роки фінансований Кремлем телеканал RT згадав або повідомляв про Марін Ле Пен 144 рази. А з лідером Партії незалежності Сполученого Королівства UKIP Нейджелом Фараджем, проведено 17 інтерв’ю.

Під час голосування в неділю Партія незалежності Сполученого Королівства отримала більшість голосів. Вперше протягом століть британських виборів, перше місце не отримала ні Лейбористська, ні Консервативна партії.

У змаганні між Сходом і Заходом щодо України, як здається, деякі західні європейці ставлять на Схід, робить висновок автор статті на сайті Голосу Америки.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Скрябін - Лист до президентів

Фото сайта

Баннер
Баннер

Пошук по сайту