Лавров задоволений Аваковим і обіцяє федералізувати Україну

Глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив про відсутність планів у Росії перетинати кордони України, але роззброїти патріотів потрібно, бо плани можуть змінитися.

"У нас абсолютно немає ніякого наміру та інтересів перетинати кордони України. Ми дуже хочемо, щоб робота була колективною, і щоб ті безчинства, які західні країни намагаються замести під килим і представити ситуацію в позитивних тонах і фарбах, були припинені, щоб вони усвідомили свою відповідальність", - заявив Лавров в інтерв'ю програмі "Вести в суботу з Сергієм Брильовим", повідомляє Інтерфакс-Україна.

Лавров виразив своє задоволення заявою виконувача обов'язків міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та останніми діями українського керівництва, спрямованими на роззброєння всіх, хто незаконно володіє зброєю, тобто злочинців. "Якщо це результат роботи наших західних партнерів, то, повторюю, ми задоволені тим, що відбувається. Будемо готові продовжувати разом з ними шукати спільні рекомендації для українців, які підуть в руслі припинення будь-якої незаконної активності і початку глибокого конституційного процесу реформування держави", - наголосив міністр. Тобто, після розгону Майдану і Правого Сектору почнеться федералізація України.

Все, що робить наш тимчасовий злочинний уряд, а особливо Аваков - все це на руку агресивній Російській імперії у її планах по знищенню України - такий висновок можна зробити зі слів російського високопосадовця..


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Скрябін - Лист до президентів

Фото сайта

Баннер
Баннер

Пошук по сайту