Звернення севастопольських військовослужбовців

герої України Особовий склад Севастопольської зенітної ракетної бригади звернувся до народу України.

Особовий склад Севастопольської зенітної ракетної бригади, незважаючи на проведену агресію переважаючих сил вояків Російської Федерації та їхнє військове вторгнення на територію Криму, залишається вірним Військовій Присязі та українському народові!

У складній обстановці щоденно в ранковий час в підрозділах бригади  урочисто піднімають Державний Прапор України під виконання Державного гімну України. Не втрачаючи самовладання, бажаючи жити у вільній Україні, керівний склад бригади дотримується виважених та продуманих рішень щодо недопущення безглуздої втрати людських життів, та здатний у разі потреби повести за собою підлеглих на захист своєї рідної землі України.

Особовий склад бригади, присягаючи українському народові, ганебно ставиться до зрадників, які забули такі прості істини військовослужбовця, як ЧЕСТЬ, СОВІСТЬ, ОБОВ’ЯЗОК та приймають неадекватні рішення переходити на бік ворога, і ще мають нахабство займатися ворожою пропагандою.

Україно! Народе України! Ми, офіцери, сержанти та солдати Севастопольської зенітної ракетної бригади запевняємо Вас, що наші серця б’ються в один такт з кожним із Вас, і що зрадників українського народу серед наших лав немає і не може бути!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Скрябін - Лист до президентів

Фото сайта

Баннер
Баннер

Пошук по сайту