Житомирські підприємці поскаржилися Кізіну на побори з боку міліції, податкової, митниці та прокуратури

Новопризначений голова Житомирської облдержадміністрації запросив на розмову підприємців області, аби вони озвучили проблеми, які заважають їм легально та ефективно працювати.
Підприємці нарікають: впродовж кількох років на них чиниться тиск з боку правоохоронців, податківців, митниці та прокуратури, тож багато хто був змушений закрити бізнес, аби захистити себе від поборів.

Люди впевнені: змінивши очільників митниці, податкової та прокуратури, проблему не вирішиш. Щоб убезпечити бізнес від поборів, вони просять врегулювати законодавство.

Поспілкувавшись з підприємцями, Сидір Кізін приходить до висновку – режим Януковича займався економічним тероризмом, який мало не довів до краху місцевий бізнес. Він вважає: аби поліпшити ситуацію, варто спростити дозвільні процедури і переформатувати роботу правоохоронних органів.

Після зустрічі з головою ОДА підприємці пообіцяли, що сформулюють перелік пропозицій і передадуть їх чиновникам для подальшої роботи. Сидір Кізін у свою чергу пообіцяв зробити такі зустрічі регулярними.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Скрябін - Лист до президентів

Фото сайта

Баннер
Баннер

Пошук по сайту