В «Інтерфакс-Україна» зірвалася прес-конференція на тему «Чому під час подій на Банковій, Грушевського та Майдані постраждали журналісти?»

В агентстві «Інтерфакс-Україна» зірвалася анонсована на 13:30 прес-конференція юриста правозахисної компанії «Громадянські свободи» Сергія Терешка і майора міліції у відставці Василя Донника на тему «Чому під час подій на Банковій, Грушевського та Майдані постраждали журналісти?». Спікери на конференцію не прийшли.

Про це повідомляє кореспондент «Телекритики».

Замість заявлених спікерів прийшов 19-річний хлопець на ім’я Дмитро з метою «розвінчати» «Правий сектор». Керівництво агенції попросило журналістів і Дмитра залишити прес-зал, оскільки прес-конференція скасувалася.

Журналісти з Дмитром спустилися на перший поверх будівлі, де Дмитро зробив заяву про те, що «Правий сектор» нібито має травматичну зброю. Сам Дмитро нібито був учасником «Правого сектору» з 20 січня, пробув там тиждень.

Звідки він сам приїхав до Києва – не каже. Свого прізвища не називає нібито з міркувань безпеки. На запитання журналістів, хто і як йому погрожує, сказав, що йому поки що ніхто не погрожував.

Дмитро спілкувався виключно російською мовою, навіть на запитання українською відповідав російською. На запитання, чи він приїхав з Росії, відповів заперечно і показав український паспорт, не відкриваючи його.

На уточнююче запитання кореспондента «1+1» Григорія Жигалова, яка столиця Волині, Дмитро відповів: «Волинь».

Дмитро не заперечував припущення журналіста «Телекритики» Світлани Остапи, що організатори прес-конференції свідомо заявили тему, цікаву для ЗМІ, а потім замінили спікера і тему.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Скрябін - Лист до президентів

Фото сайта

Баннер
Баннер

Пошук по сайту