Проблеми свободи слова обговорювалися сьогодні в Житомирі на парламентському рівні

12 вересня в Житомирі відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації під керівництвом голови Комітету Миколи Томенка та голови підкомітету з питань друкованих ЗМІ та Інтернету Рустама Раупова. Розглядалися галузеві питання та проблеми у сфері свободи слова, реклами, телебачення, друкованих ЗМІ та Інтернету.

 

Засідання круглого столу відбулося у конференц-залі обласної наукової бібліотеки ім. Ольжича.

Були присутні представники 27-и ЗМІ Житомирщини, а також представники деяких громадських організацій. Розглядалися і відверто обговорювалися різні аспекти діяльності журналістів і проблеми регіональних засобів інформації. Микола Томенко зізнався, що його ініціативи про обмеження реклами алкогольних напоїв на телеканалах України майстерно обходяться рекламістами, а тим часом проблема дитячого алкоголізму є однією із болючих хвороб суспільства. Рустам Раупов зауважив, що опозиційні народні депутати намагаються не лише вносити нові законопроекти, а й слідкувати за дотриманням законодавства. Не все вдається, але є багато позитивних прикладів, коли Народні депутати України змогли відстояти правду в межах чинного законодавства.

Найбільшу активність аудиторії викликало запитання представника порталу "Дивосвіт Полісся" щодо "інтернет троллінгу", яку на державному рівні фінансує і заохочую керівнцтво Російської Федеративної Імперії.

Рустам Раупов зазначив, що саме суспільство повинно об'єднатися і дати відсіч проплаченим іноземним "фашиствуючим найманцям", які справді становлять загрозу для інформаційної безпеки держави. Наразі нема законів, за  якими можна було б притягнули до відповідальності за українофобні коментарі, але цим повинні перейматися модератори сайтів, які повинні видаляти коментарі, які розпалюють міжнаціональну ворожнечу, нецензурні вислови, і таке інше.

Микола Томенко також додав, що було б непогано пояснювати пенсіонерам, на яких розрахована агресивна політична реклама Коммуністичної партії України, що сучасні комуністи витрачають десятки мільйонів доларів щомісяцядля того, щоб приєднати нашу державу до Мертвонародженого (митного) Союзу, від якого вже сьогодні потерпають мешканці Білорусі та Казахстану.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Скрябін - Лист до президентів

Фото сайта

Баннер
Баннер

Пошук по сайту