Підставні лідери і заслані козачки, або як залишити націю без голови

Підставні лідери і заслані козачки, або як залишити націю без голови 16 березня, партії ВО «Свобода», «Правий сектор», «Національний корпус» і ряд інших націоналістичних партій та організацій підписали спільний «Національний маніфест».
 

Проект Конституції закріпачення українців

Україна на порозі Конституційного перевороту і повної узурпації влади олігархами та їх "сім'ями".

 

Влада допомагає міжнародній мафії збагатитися за рахунок найбільшого скарбу України

В Україні створені ідеальні умови для скупки земель за безцінь Чималу роль у цьому процесі відіграє економічний курс, по всій видимості, не випадково обраний владою, пише в статті для ZN.UA економічний оглядач Юлія Самаєва.

 

Мечеслав: Після перемоги в Україні не буде місця олігархічній владі

Мечеслав: Після перемоги в Україні не буде місця олігархічній владі Наразі на сході у найгарячіших точках воюють групи українських добровольців, які досі не визнані державою. Вони не підпорядковуються жодній офіційній силовій структурі, а ризикують своїм життям і здоров'ям заради України не менше (а подекуди значно більше), ніж інші учасники бойових дій.
 

Петра Порошенка освистали на Майдане Незалежности (видео)

Западные СМИ удивляются циничности и наглости Порошенка, который подал уничтожение и поражение наших военнослужащих как достижение и победу. Неудивительно, что люди пришедшие на митинг-реквием на Майдане Незалежности освистали банду высокопоставленных предателей.

 

Злодій Аваков був змушений тимчасово відсторонити своїх "кормільців"

Міністр внутрішніх справ, харківський кримінальний авторитет Арсен Аваков (погоняло Армен) відсторонив від виконання службових обов’язків керівника управління ДАІ Житомирської області, а також очільників підрозділів ДАІ Житомира та Житомирського району.

 

Среди карикатур "Charlie Hebdo" нашлась и об оккупации Крыма, и о Донбассе

Про Крым карикатура

Мир потрясён кровавой расправой над французскими журналистами. 7 января неизвестные, вооруженные автоматом Калашникова и гранатометом, ворвались в здание газеты "Charlie Hebdo" в Париже и открыли огонь по сотрудникам. В результате погибли 12 человек, среди которых 10 сотрудников редакции и двое полицейских. Еще несколько человек получили ранения.

 

Дорогі друзі, вітаємо вас з Новим Роком!

ялинка Бажаємо вам успіху, миру, який наступить після перемоги, справжньої демократії, процвітання, перемоги над внутрішніми і зовнішніми ворогами України!
 

Тимофій Милованов: "Зараз Україна – це країна кидалова, обналу й відкату"

Путін забуде про нас, щойно проведемо реформи – переконаний патріот України, економіст Тимофій Милованов.

 

Премьерный показ - политические итоги осеннего марафона

твари в Раде

Лучший итог политической осени подвела Юлия Мостовая, главный редактор газеты "Зеркало недели".

Поработали. Мы увидели. И четко понимаем, что давать им возможность работать так, как они делали это на протяжении девяти месяцев — преступление. Закрывать глаза — предательство. Верить в то, что во всем виноват только Путин, — гражданское слабоумие.

 

 

В Житомире перестали контролировать качество колбасы?

Качество производимых продуктов питания сегодня в Житомире практически никем не контролируется.

 

Американский военный эксперт считает житомирских десантников лучшими в мире

95-я отдельная аэромобильная бригада под руководством своего командира Михаила Забродского провела самый длинный рейд в военной истории мира.

 

Сьогодні у Києві відбудеться акція "Кличко, ПНХ з Осокорків!"

Вчора у Києві відбулася акція "Кличко, ПНХ з Осокорків!" Акція біля ст. метро Осокорки повинна розпочатися о 19.00.
 

Помогите найти парня, который украл деньги собранные для солдат АТО, в клубе "Каньйон". Видео

Помогите найти парня, который украл деньги собранные для солдат АТО, в клубе "Каньйон". Видео Молодой человек пришел на вечеринку в ночной клуб, и ушел уже не с пустыми руками.

О том, что в клубе работают камеры видеонаблюдения, парень либо не знал, либо не придал этому значения.

 

Неудобные вопросы к звезде телеэфиров комбату-фальшивке Семенченко-Гришину

Неудобные вопросы к звезде телеэфиров комбату-фальшивке Семенченко-Гришину В то время, как звезда экрана Семен Семенченко рассекал на новой "ауди" с предвыборным турне по западной Украине, в Киеве пикетчики требовали ответа на вопрос: "Семенченко, где Калаш?" А в городе Иловайске командир террористов Захарченко рассказывал, что 98 пленных бойцов батальона "Донбасс" никто обменивать не собирается, и даже переговоров с "ополчением" на эту тему не ведет.
 

Житомирські волонтери щоденно збирають допомогу для АТО на вулицях міста

Теплий одяг, взуття і харчі – усе на потреби армії збирають житомирські волонтери у різних куточках міста.

 

"Житомирські Ласощі" продовжують боротьбу з хабарником з ГПУ

Вчора дві сотні людей привезли із собою до Києва цукерки та сміттєві баки. Солодощі дісталися міліції, а от смітники – прокурорам.

Мітингувальники вимагають додаткової люстрації у ГПУ і, передусім, звільнення її очільника та одного з його заступників.

 

Росія не буде видавати свої дипломи випускникам "Новоросії"

Міністерство освіти РФ відповіло категоричною відмовою на запит "Новоросії" про видачу випускникам "вишів" так званих "ДНР" та "ЛНР" дипломів про вищу освіту російського зразка.

 

В Житомир вернулся 13-й батальон 95 бригады

В Житомир на доукомплектование и обучение вернулся из Славянска 13-й батальон 95 отдельной аэромобильной бригады. Героев встречали со слезами, цветами, оркестром и криками "Спасибо!".


 
Еще статьи...

Скрябін - Лист до президентів

Фото сайта

Баннер
Баннер

Пошук по сайту