Лікарі щось знають? Медики масово відмовляються робити собі щеплення від кору

В Одеській області за останній тиждень захворіло на 22% більше людей, ніж за попередній.

Про це в ході засідання штабу в ОДА розповів директор департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олександр Лончак, повідомляє izbirkom.org.ua.

Як повідомляє Центр громадських розслідувань, чиновник розповів, що за останніми даними медиків з початку року на кір уже захворіли 265 осіб, з них 105 - дорослі. Тобто, кількість хворих серед дорослого населення залишається високим, як і серед маленьких дітей у віці від 0 до 4 років. Також він повідомив про три летальні випадки в Одеській області.

Тим часом, незважаючи на статистику захворювання, закривати на карантин як і раніше пропонують не дитячі сади, а школи, причому ще на тиждень.

Що стосується заходів щодо стабілізації захворюваності, то як варіант в Одеському міському відділі охорони здоров'я на засіданні профільної комісії запропонували прищеплювати групи ризику. Виявилося, що медпрацівники, як не дивно, масово відмовляються від цих щеплень.

Так, за даними глави міського відділу охорони здоров'я Євгена Григор'єва, 200 з 357 одеських медиків, які підлягають вакцинації (старше 30 років) відмовляються робити щеплення, причому далеко не у всіх є протипоказання.

Гуманітарний віце-мер Світлана Бедрега доручила керівництву міського відділу охорони здоров'я та департаменту освіти сприяти проведенню вакцинації від кору своїм співробітникам, а також скласти статистику в розрізі медустанов, хто відмовляється від щеплень і чому.

«У деяких з них є абсолютні протипоказання через важких хронічні, алергічних захворювання, але більша частина з них дійсно не має показань, щоб не робити щеплення», - повідомив глава міського відділу охорони здоров'я Євген Григор'єв.

Віце-мер помітила, що як захід можна спробувати усунути їх від роботи і закликала міськздрав активніше проводити роботу з персоналом.

Відзначимо, що зростання захворюваності триває, незважаючи на те, що, за даними медиків, охоплення вакцинацією досяг необхідного рівня і склав 95,6% відсотка. Ще рік тому відсоток щеплених був 22,7.

У той же час як розповіла директор міського департаменту освіти і науки Олена Буйневич, вакцинації підлягають молоді люди, в тому числі педагоги у віці до 30 років. Зараз проводиться робота в цьому напрямку.

Оксана Матвейчук

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Скрябін - Лист до президентів

Фото сайта

Баннер
Баннер

Пошук по сайту