Натуральне не «підсмажене» дорогоцінне каміння - це доступно!

Рубін Ідея додаткової обробки ювелірних каменів не нова.

 

Цікаво знати: фахівці зруйнували найпоширеніші міфи про вітамін D

вітамін D Знання українців про вітамін D, як правило, обмежуються словами «сонце» та «рахіт».

 

Підставні лідери і заслані козачки, або як залишити націю без голови

Підставні лідери і заслані козачки, або як залишити націю без голови 16 березня, партії ВО «Свобода», «Правий сектор», «Національний корпус» і ряд інших націоналістичних партій та організацій підписали спільний «Національний маніфест».
 

Який державний устрій є традиційним для України

Ще у дохристиянські часи мандрівники відмічали, що анти і слов’яни не управляються однією людиною, а живуть у народовладді
 

Сімаргл, Сімург, Фенікс

Сімаргл Для сьогоднішніх вчених Сімаргл залишається найтаємничішим персонажем давньої філософії.
 

Традиційне щоденне вшанування предків другою обідньою стравою

кутья До сьогодні збереглося поняття обідньої першої і другої страви, на поминальних обідах стоїть кутья, але сенс цього звичаю забутий (Н. Гальковскій. «Борьба христианства с остатками язычества в древней Руси», т II, C. 39). Другу обідню страву здавна називали кутьєю та ставили суто для навіїв (предків).

 

Проект Конституції закріпачення українців

Україна на порозі Конституційного перевороту і повної узурпації влади олігархами та їх "сім'ями".

 

Влада допомагає міжнародній мафії збагатитися за рахунок найбільшого скарбу України

В Україні створені ідеальні умови для скупки земель за безцінь Чималу роль у цьому процесі відіграє економічний курс, по всій видимості, не випадково обраний владою, пише в статті для ZN.UA економічний оглядач Юлія Самаєва.

 

Мечеслав: Після перемоги в Україні не буде місця олігархічній владі

Мечеслав: Після перемоги в Україні не буде місця олігархічній владі Наразі на сході у найгарячіших точках воюють групи українських добровольців, які досі не визнані державою. Вони не підпорядковуються жодній офіційній силовій структурі, а ризикують своїм життям і здоров'ям заради України не менше (а подекуди значно більше), ніж інші учасники бойових дій.
 

Петра Порошенка освистали на Майдане Незалежности (видео)

Западные СМИ удивляются циничности и наглости Порошенка, который подал уничтожение и поражение наших военнослужащих как достижение и победу. Неудивительно, что люди пришедшие на митинг-реквием на Майдане Незалежности освистали банду высокопоставленных предателей.

 

Злодій Аваков був змушений тимчасово відсторонити своїх "кормільців"

Міністр внутрішніх справ, харківський кримінальний авторитет Арсен Аваков (погоняло Армен) відсторонив від виконання службових обов’язків керівника управління ДАІ Житомирської області, а також очільників підрозділів ДАІ Житомира та Житомирського району.

 

Среди карикатур "Charlie Hebdo" нашлась и об оккупации Крыма, и о Донбассе

Про Крым карикатура

Мир потрясён кровавой расправой над французскими журналистами. 7 января неизвестные, вооруженные автоматом Калашникова и гранатометом, ворвались в здание газеты "Charlie Hebdo" в Париже и открыли огонь по сотрудникам. В результате погибли 12 человек, среди которых 10 сотрудников редакции и двое полицейских. Еще несколько человек получили ранения.

 

Дорогі друзі, вітаємо вас з Новим Роком!

ялинка Бажаємо вам успіху, миру, який наступить після перемоги, справжньої демократії, процвітання, перемоги над внутрішніми і зовнішніми ворогами України!
 

Новый гомосексуальный скандал в РПЦ

Не успели отгреметь первые два гомосексуальных скандала в Русской православной церкви, касавшиеся домогательств к юным студентам в Казанской духовной семинарии и похождений гомельского архиепископа Стефана, как разразился третий.

 

Тимофій Милованов: "Зараз Україна – це країна кидалова, обналу й відкату"

Путін забуде про нас, щойно проведемо реформи – переконаний патріот України, економіст Тимофій Милованов.

 

Давайте не забывать о великом искусстве...

…Где-то в конце 80-х прошлого века Федерико Феллини и Сергей Бондарчук ехали на машине по Риму, Феллини неожиданно остановил машину у кинотеатра, в котором шел один из его последних фильмов, сказал:
- Зайдем на минутку.

 

Премьерный показ - политические итоги осеннего марафона

твари в Раде

Лучший итог политической осени подвела Юлия Мостовая, главный редактор газеты "Зеркало недели".

Поработали. Мы увидели. И четко понимаем, что давать им возможность работать так, как они делали это на протяжении девяти месяцев — преступление. Закрывать глаза — предательство. Верить в то, что во всем виноват только Путин, — гражданское слабоумие.

 

 

В Житомире перестали контролировать качество колбасы?

Качество производимых продуктов питания сегодня в Житомире практически никем не контролируется.

 

Американский военный эксперт считает житомирских десантников лучшими в мире

95-я отдельная аэромобильная бригада под руководством своего командира Михаила Забродского провела самый длинный рейд в военной истории мира.

 
Еще статьи...

Скрябін - Лист до президентів

Фото сайта

Баннер
Баннер

Пошук по сайту